piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Kurierze: Majątkowa spowiedź radnych

W Kurierze: Majątkowa spowiedź radnych

W Kurierze: Majątkowa spowiedź radnych
Data publikacji: 2016-05-05 08:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 1799 132302

Szczecińscy radni miejscy ujawnili swoje majątki. Przyjrzeliśmy się, jakimi zasobami dysponują przewodniczący RM i jego zastępcy oraz szefowie klubów radnych. Do końca tego tygodnia swoje majątki zaprezentują zastępcy prezydenta Szczecina.

Zacznijmy od Łukasza Tyszlera - przewodniczącego Rady Miasta z PO. Zatrudniony jako asystent na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Oszczędności w wysokości 50 tys. zł. Współwłaściciel dwóch mieszkań oraz prawie 6 ha ziemi rolnej. Prowadzi indywidualną praktykę lekarską i z tego tytułu w ubiegłym roku osiągnął przychód w wysokości 157 tys. zł oraz stratę - prawie 26 tys. zł. Poza tym zarobił z umowy o pracę 102 tys. zł oraz z umowy zlecenia - prawie 40 tys. PLN. Jeździ hondą civic z 2008 roku. Spłaca trzy kredyty.

A jak wyglądają majątki pozostałych członków prezydium Rady Miasta? Tomasz Hinc - wiceprzewodniczący Rady z ramienia PiS. Jeszcze niedawno pełnił funkcję dyrektora szczecińskiego i koszalińskiego oddziału Totalizatora Sportowego. Na koncie (razem z żoną) 128 tys. zł oraz papiery wartościowe na kwotę ponad 50 tys. PLN. Współwłaściciel domu. W ubiegłym roku jako radny zarobił prawie 31 tys. zł. Z umowy o pracę - 318 tys. zł. Współwłaściciel forda focusa z 2003 roku. ©℗

(dar)

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z 5 maja 2016 roku.

Fot. Marek Klasa

Komentarze

z pochodzenia Wielkopolanin
Odpowiem panu: PO-wiedzenie dlaczegoś i takie tam ... I co myślisz ,że taki ujawni to w oświadczeniu majątkowym ??? To ty naprawdę jesteś biedny ... iloraz IQ masz równy numerowi buta :)))
2016-05-05 13:39:48
PO-wiedzenie: dlaczegos biedny bos glupi... dlaczegos glupi bos biedny...
Pytanie do...PO-nizszego: Taki tam obywatel ! Jak czujesz sie niewinny to czego sie obawiasz i boisz...? Jedno jest pewne, ze Ci co juz zrobli i jeszcze dalej robia NAJWIEKSZA KASE... to maja swoje pieniedze ULOKOWANE w "Szwancarji" czy w Panamie...!!
2016-05-05 11:33:18
Ośw.
Publikowanie takich oświadczeń nie ma najmniejszego sensu, gdy tolerowane jest nie podawanie miejsca zatrudnienia. Poza tym, i tak najważniejsze są środki finansowe i mienie, które jest przepisane na członków rodziny lub inne osoby, bo chyba nikt nie uwierzy, że ktoś na koncie może mieć mniej niż jedną pensję po kilkunastu/kilkudziesięciu latach pracy. Nie wspominając już o tym, jak radni mogą być zatrudniani w miejskich spółkach ;/
2016-05-05 10:57:26
" Obchodzi...to chłop oborę"
Takie jest prawo ustanowione od wielu lat. I skoro ono takie jest, dotyczyć ma wszystkich, bez wyjątku. W taki oto sposób wyraźnie widac, POco taki pęd do koryta POd szyldem "troski o ludzi"
2016-05-05 10:09:27
Taki tam obywatel
Uważam to coroczne obnażanie się przed innymi za żenujące. Jeżeli ktoś uważa ,że np. sąsiad zarobił sporą kasę nielegalnie to od tego mamy prokuraturę !!! To tylko pokaz wścipstwa i zawiści , które siedzą w tym narodzie. Kogo to obchodzi ???
2016-05-05 08:33:15

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie