środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE: Dokumenty i kwity

W KURIERZE: Dokumenty i kwity

W KURIERZE: Dokumenty i kwity
Data publikacji: 2016-02-29 23:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2564 121818

Zakład Usług Komunalnych właśnie zwolnił swą główną księgową. W stylu - jak komentują pracownicy - znanym z korporacji: błyskawicznie, z wymianą zamka w gabinecie. Równie szybko pojawiło się ogłoszenie o konkursie na to stanowisko.

Przeprowadziła ZUK przez wszystkie poważne inwestycje zlecone przez miasto: od przebudowy bulwarów nadodrzańskich (pierwszy etap), przez budowę "Bronowicka", po modernizację Arkonki.
W miniony piątek (27 lutego), na godz. 14, została wezwana do dyrektora ZUK. A ten...

- Podziękował za współpracę dotychczasowej głównej księgowej. Obecnie ogłoszony jest konkurs na to stanowisko. Jego szczegóły można znaleźć na Biuletynie Informacji Publicznej Zakładu Usług Komunalnych. Oferty można składać do 14 marca 2016 r. - tyle na temat zwolnienia ma do powiedzenia Andrzej Kus, rzecznik ZUK.

Ledwie trzy godziny robocze po zwolnieniu gł. księgowej, na stronie BIP pojawiło się ogłoszenie o konkursie na to stanowisko. Zatem nie ma mowy o wewnętrznym awansie którejkolwiek z dotychczasowych pracownic wydziału księgowości ZUK. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 1 marca 2016 roku.

(an)

Komentarze

Dokumenty i kwity
Pani REDAKTOR proszę zadać SOBIE trochę trudu i sprawdzić czy ta PANI naprawdę była Gł. Księgową czy tylko zajmowała etat naprawdę to będzie ciekawe.
2016-03-01 16:48:08
Tratata
Wiadomo, najlepszy to jest awans przez łóżko, świeża tradycja, jeszcze ciepła.
2016-03-01 14:31:10
@
Na tym stanowisku, nie ważne są cechy charakteru. Do pracy przychodzi się po to by ją dobrze wykonać. Jeśli wykonywała ją dobrze i zastrzeżeń, Kardynalnych błędów nie było, nie działała na szkodę spółki, nie ma nic na sumieniu, spokojnie udać się powinna do sądu pracy. Jeśli dodatkowo spełnia warunki powinna aplikować w konkursie. Lecz jak wiadomo wszem i wobec ZUK, ZBiLK, wodociągi...to jedna wielka kanalizacja co do której jeszcze nie zastosowano systemu oczyszczania.
2016-03-01 10:21:36
Pracownik
Skoro była Główną Księgową to trudno żeby nie prowadziła finansowo inwestycji w firmie - gdyby tego nie zrobiła, to dopiero byłby skandal. W artykule napisano tylko o zasługach z racji pełnienia funkcji, a może ta pani źle działała na pracowników z racji charakteru, bo to też jest brane pod uwagę przy ocenie pracowniczej. Nigdy nic nie wiadomo. Merytoryka to jedno, a drugie to cechy charakteru; warto o tym pamiętać. Poza tym, i tak nikt z czytelników pewnie nawet nie zna nazwiska tej pani, ani o niej nigdy nie słyszał, a tu nagle taki artykuł??
2016-03-01 08:09:13

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie