Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

W Dzień Kobiet dla zwierząt. Dobre cięcie

Data publikacji: 07 marca 2019 r. 22:34
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
W Dzień Kobiet dla zwierząt. Dobre cięcie
 

To będzie wyjątkowa akcja benefitowa. Dzięki niej będzie można nie tylko skorzystać z usług kosmetycznych i barberskich, ale także wesprzeć działania na rzecz zwierząt, prowadzone przez Stowarzyszenie „Otwarte Klatki". W Dzień Kobiet - 8 marca.

„Otwarte Klatki" są organizacją pożytku publicznego, walcząca z okrucieństwem wobec zwierząt, szczególnie hodowlanych. Zrzesza ludzi, którzy zabiegają o lepszą ochronę prawną dla zamykanych w klatkach „naszych braci mniejszych", a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków, w jakich te zwierzęta żyją.

Aby skutecznie działać w obu tych sferach, stowarzyszenie potrzebuje wsparcia. Zabiega o nie w różny sposób. W Szczecinie, po raz kolejny przygotowując akcję ph. „Dobre cięcie".

- Organizujemy takie akcje, bo wierzymy, że prawdziwe piękno nie może być okupione śmiercią. Dlatego zachęcamy do golenia brody, strzyżenia włosów w imię walki o lepszy los zwierząt, zamiast wspierania biznesów, dla których tylko w Polsce życie tracą miliony lisów, norek i jenotów rocznie - mówi Maja Bejnarowicz, koordynatorka akcji „Dobre Cięcie” w Szczecinie.

Tym razem w akcji benefitowej łączą siły: Studio Urody nad Rubinowym Stawem ( ul. Jasna 85 U) oraz Strefa Barbershop (al. Piastów 8). Dochód z upiększania ciał i strzeżenia przeznaczą na wsparcie kampanii pn. „Cena futra", mającej na celu wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.

- Wszystkie Panie zachęcamy do wizyty kosmetycznej w studiu urody. Panowie natomiast będą bardzo mile widziani u golibrodów. Rezerwacje można składać telefonicznie: 609 633 248 - Studio Urody nad Rubinowym Stawem oraz 739 088 608 - Strefa Barbershop - zachęca Maja Bejnarowicz ze Stowarzyszenia „Otwarte Klatki".

„Naszym celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt" - deklaruje Stowarzyszenie. Nie przez przypadek więc w piątkowemu „dobremu cięciu" w Szczecinie będzie towarzyszyć degustacja pysznych wegańskich przysmaków.

„Dobre Cięcie" w Dzień Kobiet (piątek) będzie trwało w godz. 9-18.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO, Otwarte Klatki

Akcja w Dzień Kobiet jest kolejną z cyklu „Dobre cięcie", organizowaną przez Stowarzysze „Otwarte Klatki". Każda - jak ta z Black Skulls Tattoo Studio & Barber Shop przy ul. Rayskiego (na zdjęciu) - zyskuje uznanie ze strony konsumentów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Juzek
2019-03-08 13:22:23
Słusznie!!! Uwolnić kobiety z klatek!
we wte
2019-03-08 11:59:01
Wyjątkowo niefortunne: Dzień Kobiet dniem Otwartych Klatek !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA