Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

Uwaga! Oszuści straszą... odłączeniem prądu

Data publikacji: 2020-03-26 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-26 12:15
Uwaga! Oszuści straszą... odłączeniem prądu
 

Grupa Energa ostrzega o nowych próbach oszustw z użyciem SMS. Wiadomość taka może zawierać niebezpieczny link!

Oszuści wysyłają wiadomości, np. o treści: "Informujemy, że w związku z zaległością 8.45 zł wobec Energa zleciliśmy na następny dzień roboczy odłączenie prądu".

Grupa Energa przestrzega, że fałszywe wiadomości mogą też zawierać niebezpieczny link, np. energabok.pl/95dF. Przypomina jednocześnie, że w związku ze stanem epidemii do odwołania nie są prowadzone windykacyjne wstrzymania dostaw energii elektrycznej!

- Prosimy nie klikać w jakiekolwiek linki w podejrzanych wiadomościach i nie wykonywać zawartych tam poleceń, a w razie wszelkich wątpliwości kontaktować się z Energą Obrotem,  m.in. przez elektroniczne biuro obsługi klienta lub live chat na energa.pl- apeluje spółka. - Przypominamy też, że saldo swojego konta można sprawdzić przez Internet. Wystarczy zalogować się do elektronicznego biura obsługi klienta.

(ip)

Fot. Energa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

guciu
2020-03-26 11:54:38
Central halo wołam Centrale krzyczał elektryk z welkiego bloku żarówki pękły lub się nie świecą jest ciemno wokół bloku ,wódz osiedla zachorował. Nie wierzcie elektrykom ....hm. Spytaj policjanta On Ci prawdę powie spytaj policjanta On C wskarze drogę oj oj oj ....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA