środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pora na gabaryty

Pora na gabaryty

Pora na gabaryty
Data publikacji: 2015-09-22 12:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:35
Wywietleń: 1426 22731

Kilka razy w roku na terenie gminy Kołbaskowo organizowane ...weekendowe akcje odbioru odpadów wielkogabarytowych. To dobra okazja do tego, by pozbyć się głównie starych, zużytych i niepotrzebnych mebli z piwnic czy strychów. Takie akcje przeprowadzane były już kilka razy i cieszyły się  zainteresowaniem mieszkańców. 

Teraz starych mebli w ramach jesiennych porządków będą mogli się pozbyć mieszkańcy Barnisława, Smolęcina, Przylepu, Stobna, Ostoi i Rajkowa, gdzie 25 września zostaną podstawione specjalne kontenery. Nie będzie można jednak do nich wrzucać opon (przyjmuje je firma Xedos w Stobnie), gruzu, papy, styropianu, eternitu, wełny mineralnej, akumulatorów oraz sprzętu AGD. Tego typu zużyty sprzęt AGD i RTV można bezpłatnie oddać w Puncie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Smolęcinie. Z weekendowej okazji do pozbycia się dużych gabarytów na pewno warto skorzystać.

(mos)

Komentarze

ślepy kurier
a zdjęcie gabarytów ze ścisłego centrum Szczecina... ulica Rayskiego... szkoda ze redaktorów nie interesuje temat brudu i syfu który tam panuje....
2015-09-22 12:39:31

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie