Niedziela, 03 marca 2024 r. 
REKLAMA

Pora na gabaryty

Data publikacji: 22 września 2015 r. 12:23
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:35
Pora na gabaryty
Fot. R.PAKIESER  

Kilka razy w roku na terenie gminy Kołbaskowo organizowane ...weekendowe akcje odbioru odpadów wielkogabarytowych. To dobra okazja do tego, by pozbyć się głównie starych, zużytych i niepotrzebnych mebli z piwnic czy strychów. Takie akcje przeprowadzane były już kilka razy i cieszyły się  zainteresowaniem mieszkańców. 

Teraz starych mebli w ramach jesiennych porządków będą mogli się pozbyć mieszkańcy Barnisława, Smolęcina, Przylepu, Stobna, Ostoi i Rajkowa, gdzie 25 września zostaną podstawione specjalne kontenery. Nie będzie można jednak do nich wrzucać opon (przyjmuje je firma Xedos w Stobnie), gruzu, papy, styropianu, eternitu, wełny mineralnej, akumulatorów oraz sprzętu AGD. Tego typu zużyty sprzęt AGD i RTV można bezpłatnie oddać w Puncie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Smolęcinie. Z weekendowej okazji do pozbycia się dużych gabarytów na pewno warto skorzystać.

(mos)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ślepy kurier
2015-09-22 12:39:31
a zdjęcie gabarytów ze ścisłego centrum Szczecina... ulica Rayskiego... szkoda ze redaktorów nie interesuje temat brudu i syfu który tam panuje....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA