wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce

Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce [GALERIA]

Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce
Data publikacji: 2020-08-08 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-10 13:58
Wywietleń: 1664 468750

W sobotę temperatura w Szczecinie w ciągu dnia przekroczyła 30 stopni C. Wielu szczecinian postanowiło więc poszukać ochłody w wodzie na kąpielisku Arkonka, które w ten weekend ma jedno z większych obłożeń w tym sezonie.

Na niedzielę prognoza pogody zapowiada podobne temperatury. Nadal będą więc warunki do wypoczynku nad wodą, ale wieczorem trzeba będzie uważać na burzę.

(k)

Fot. Marta TESZNER 

Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce Upalna sobota na szczecińskiej Arkonce

Komentarze

Arkonka
Szczecin potrzebuje z 5 takich Arkonek żeby dzieci i młodzież miały bezpieczny wypoczynek.Co magistratowi przeszkadza taka koncepcja skoro magistrat wierzy w ocieplenie klimatu?Skoro będzie ocieplenie klimatu trzeba zbudować na wolnym powietrzu super kąpieliska typu Arkonka.Na prowobrzeżu, na północy miasta i na prawobrzeżu
2020-08-09 21:47:39
@czytelnik
Artykuł? To tylko króciutka notka informacyjna, na cześć której, popełniłeś pean pochwalny godny lepszej sprawy. To, że ktoś nie wspomniał o wirusie, nie znaczy, że go nie ma. On jest i ma się coraz lepiej, a takie skupiska ludzi na kąpieliskach bardzo mu sprzyjają. Kto tego nie rozumie, ten kiep.
2020-08-09 13:08:19
@Olek
Warto przypomnieć że PiS przez 8 lat rządów zafundował Szczecinowi jedynie Fryge
2020-08-08 21:33:00
Olek
Warto przypomnieć że platforma z Krzystkiem podniosła opłaty w tym sezonie na arkonce
2020-08-08 21:26:32
czytelnik
Duży plus dla autora artykułu że nie poszedł w nurt grzmotów i straszenia oraz gróźb wszelkiej maści służb,które płyną w kontekście covidiod.Tu i ówdzie na portalach czytam jak to społeczeństwo oszalało i łamie wszelkie obostrzenia.Zarządzanie przez strach zakazy nakazy w dobie letniego sezonu,wakacji,pięknej pogody wydają się całkowitą aberracją i rozdwojeniem jaźni u tych,którzy jeszcze całkiem niedawno namawiali do planowania wakacji w Polsce,rozdawali bony turystyczne i zachęcali do wypoczynku bo w Polsce jest bezpiecznie.Większość jak widać po plażach,po kąpieliskach posłuchała-wybrała wakacje z dziećmi w Kraju.Jednak od kilku dni pojawiła się kolejna narodowa histeria i grzmoty,bo świat notuje wyższe wskaźniki-a więc i MY musimy notować i nie odstawać.Na każdym więc kroku czytać można ponownie negatywne przekazy,strach i panika zawładnęły strony gazet i portali robiąc wszystko by zobrzydzić społeczeństwu urlop,dzieciom wakacje.Przed wyborami było tak bezpiecznie,sama sielanka,wirusa nie było.Minął tydzień,dwa i...co się okazuje ten sam wirus paraliżuje miasta,powiaty a władza zmieniła nagle retorykę.Tak więc jestem pod ogromnym wrażeniem jak taki tekst mógł przejść ocenę naczelnego.Szacun -chociaż mała chwilka pozytywnej informacji i przekazu w całym tym obłędzie i szaleństwie.
2020-08-08 21:03:57

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie