środa, 26 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty

Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty [GALERIA] (akt. 1)

Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty
Data publikacji: 2019-06-06 20:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-12 12:00
Wywietleń: 9110 395488

Ulewny deszcz i już kłopoty. Popołudniowo-wieczorne załamanie pogody i obfity deszcz wystarczyły, by w Szczecinie częściowo sparaliżować ruch. W rejonie wiaduktu przy ul. Wilczej rwąca rzeka z powodu intensywnego deszczu, wypełnione wodą i wybijające studzienki w jezdni. Rozlewiska na ul. Niemcewicza, przy wiadukcie przy ul. Księcia Warcisława I. Zalane ulice Rynkowa i Firlika. Kłopoty z przejazdem mają samochody i w wielu miejscach muszą zwalniać tramwaje.

- Najtrudniejsza sytuacja była na Niebuszewie - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. - W niektórych miejscach skutki nawałnicy będą odczuwalne jeszcze w piątek.

 Woda wyrządziła spore szkody na ulicy Wilczej.

- Na miejscu są służby i zabezpieczają uszkodzoną studnię oraz jezdnię w kierunku centrum, trwa także wstępna ocena techniczna skali problemu. Dalsze prace z tym związane oraz naprawy będą prowadzone w piątek - dodaje rzeczniczka. - W związku z tym należy spodziewać się sporych utrudnień w tym rejonie. Ruch na ulicy Wilczej będzie prowadzony wahadłowo, dlatego o ile to możliwe, zalecamy jej omijanie.

(MIR), g

Fot. Paulina Sikora

Na zdjęciu: Zalana ulica Cyryla i Metodego

Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty Ulewny deszcz w Szczecinie i już kłopoty

Komentarze

wiecie kto rządzi tym miastem?
z obecnym zarządem miasta i dyrami miejskich spółek daleko nie zajdziemy w sensie miasta przyjaznego mieszkańcom.
2019-06-07 15:23:47
I po co te nerwy?
Pierwsze prawo Komorowskiego mówi, że woda spłynie do morza. A mądry wie, co mówi.
2019-06-07 10:06:32
Znowu to samo.
Ten sam scenariusz. I te same ulice. Weźcie się nieroby z ZWIK w końcu do roboty i wyczyście te studzienki bo to już śmieszne nie jest.
2019-06-06 23:26:18
@"Pogoda"
Mniej, więcej zgadzam się z Tobą, ze teraz jesteśmy otoczeni idiotami.
2019-06-06 22:52:32
Pogoda
OJ-troszko podlalo i zaraz TAKI Raban!!!!Kiedys to bylo - chmury sie obrywaly,rzeki wylaly, a strazaki to mompowaly az do nastepnego po nastepnym zaaaalaniu, a ODRA jaka szeroka byla - od Gdanskiej do placu Grunwaldzkiego i nikt sie NIE skarzyl bo niby na kogo??? a teraz to zaraz wszyscy i wszystko uslyszo i zobaczo - bo to przez te "komorki" w kieszeniach, bo kiedys to bylo przez te nawozy sztuczne, a zycie bylo, jest i bedzie szlo na przod!!!tyle ze zmylo to co bylo brudne ( ale chyba NIE do konca). O!
2019-06-06 22:44:16
aaaa
ul Golenniowska jak zawsze jezioro z powodu braku studzienek przy cmentarzu. ul Goralska jezioro- rzekomo 2 tyg temu czyszczona studzienka,woda wlewa sie do garazu, brak internetu z powodu zalania stuszienek. Pytam za co my placimy tym darmozjadom z wodociagow skoro nie potrafia zrobic porzadek na ulicach. Ale jak potrzeba kasy to potrafia zrobic podwyszki. A dodzwonic sie do nich graniczy z cudem.
2019-06-06 21:38:32
ja
mamy floting ogródek....poza tym widzieliście kiedy żeby Zwik czyścił coś profilaktycznie przed letnimi burzami.....
2019-06-06 21:11:36
A gdzie i kiedy po ulewnym deszczu D U R N I U są sukcesy ?
.
2019-06-06 21:01:54
nh
jakim leniwcem magistrackim trzeba być, by przy takiej prognozie pogody nie zarządzić i nie wykonać czyszczenia studzienek :-(
2019-06-06 20:51:34
Darek
Co trzeba mieć w głowie by tak ryzykować własne auto wystarczy, że się kierowca zatrzyma woda się dostanie do rury wydechowej i pod maskę i będzie pozamiatane, naprawdę nie lepiej przejechać się te 5 - 10 minut dłużej niż ryzykować dużymi wydatkami ?
2019-06-06 20:30:33