Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Ukradła z biedy?

Data publikacji: 19 września 2016 r. 05:17
Ostatnia aktualizacja: 09 listopada 2019 r. 17:23
Ukradła z biedy?
 

Jedna z mieszkanek Kołobrzegu straciła swoją torebkę podczas zakupów w sklepie odzieżowym. Chwilę nieuwagi wykorzystała 45-letnia kobieta, która zabrała leżącą na półce torbę i uciekła. Interwencja policji okazała się skuteczna. Już po kilku minutach złodziejkę ujęto na pobliskiej ulicy.

Dyżurny kołobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki w sklepie odzieżowym w jednej z galerii handlowych, która mieści się w centrum miasta. Natychmiast w ten rejon skierowani zostali policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP Kołobrzeg.

Mundurowi ustalili, że zgłaszająca w trakcie pobytu w sklepie odzieżowym, pozostawiła na półce swoją torebkę. W pewnym momencie do sklepu weszła kobieta. .Wykorzystując chwilową nieuwagę zabrała cudzą własność i uciekła.

Dyżurny kołobrzeskiej jednostki ustalił rysopis sprawczyni i podał patrolom będącym w mieście. Policjanci sprawdzając przyległe ulice już po kilku minutach zauważyli kobietę, która odpowiadała uzyskanemu rysopisowi. Sprawczynią okazała się 45-letnia mieszkanka Poznania.

Kobieta już usłyszała zarzut kradzieży; swoje postępowanie tłumaczyła trudną sytuacją materialną.

(r.c.)

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kradzież = przestępstwo
2016-09-19 07:46:08
Z biedy to można ukraść bułkę dla głodnego dziecka, a i tak to również jest przestępstwo.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA