Sobota 03 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Ukradł z auta torbę z pieniędzmi. Czeka go sąd

Data publikacji: 2019-02-16 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Ukradł z auta torbę z pieniędzmi. Czeka go sąd
 

Pies tropiący pomógł policjantom w zatrzymaniu złodzieja, który ukradł z samochodu zaparkowanego przed sklepem w Złocieńcu torbę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 6500 złotych.

Do kradzieży doszło kilka dni temu. Mieszkaniec powiatu chodzieskiego zaparkował samochód przed jednym ze złocienieckich sklepów i udał się na zakupy. W tym czasie z otwartego samochodu nieznany sprawca ukradł torbę, w której były dokumenty i pieniądze – łącznie 6500 zł. Pokrzywdzony mężczyzna wezwał policję. „Kryminalni” z komisariatu w Złocieńcu wytypowali sprawcę, a pies tropiący z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku podjął trop i wskazał, w którym kierunku uciekł złodziej. Bardzo przydatne okazało się także nagranie z kamery znajdującej się w samochodzie, która zarejestrowała mężczyznę oddalającego się z miejsca kradzieży.

– Skradzione dokumenty wraz z częścią pieniędzy odzyskano, a 37-letni mieszkaniec Złocieńca został zatrzymany – informuje st. sierż. Karolina Żych.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Dodajmy, że w przeszłości był już wielokrotnie karany. O jego losie zadecyduje sąd. 

(reg)

Fot. Archiwum

Na zdjęciu: W namierzeniu złodzieja pomogło nagranie z kamery znajdującej się w samochodzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

gość
2019-02-16 14:47:04
Zacznijmy od tego że co za baran zostawia torbe na widoku z taką kwotą w samochodzie i to jeszcze otwatrym.Sam się o to prosił i pretensje jeszcze ma do złodzieja że uczynił mu okazje.
csi
2019-02-16 11:01:46
kryminalni, pies tropiący, nagranie z kamery... prawie jak CSI. a w prawdziwym życiu: - Panie władzo, ukradli mi piniądze! - no i? - Szukajcie tych bandytów! - ma pan ich adres lub jakieś namiary? - pan żartuje! - a ile tych pieniędzy było - 6000 zł - a na pewno chce pan to zgłaszać, wie pan to zeznania trzeba składać, potem przed sądem się stawić - TAK, chcę to zgłosić - dobrze, zacznijmy od tego skąd pochodzą te pieniędze i czy urząd skarbowy o tym wie?
oj
2019-02-16 10:37:10
Czyli, gdyby nie było nagrania, to szukaj wiatru w polu. Ale, kto zostawia otwarte auto z dokumentami i pieniędzmi?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA