Wtorek, 20 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Ukradł jeepa, był pijany i miał narkotyki

Data publikacji: 25 czerwca 2019 r. 08:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:43
Ukradł jeepa, był pijany i miał narkotyki
 

40-latek, który ukradł jeepa, posiadał przy sobie narkotyki oraz był nietrzeźwy został zatrzymany przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o skradzionym pojeździe, który porusza się ulicami miasta. Jego kierowca zaczął uciekać po tym, jak wysiadł z auta. Został złapany przez funkcjonariuszy po pieszym pościgu. 

Mundurowi od mężczyzny, który zachowywał się agresywnie, wyczuli silną woń alkohol. Potwierdziło to badanie alkomatem, które wskazało ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto, przy 40-latku funkcjonariusze zabezpieczyli niewielkie ilości narkotyków. Zgłoszenie o ukradzionym aucie również się potwierdziło. W policyjnym systemie pojazd widniał jako skradziony.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Funkcjonariusze z komisariatu Nad Odrą przedstawili szczecinianinowi zarzuty, do których się przyznał. 40-latek w przeszłości był już notowany kryminalnie.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór połączony z zakazem opuszczania kraju. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(k)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jep
2019-06-25 09:15:02
A jaki to był Jeep - Wrangler, Cherokee, Grand Cherokee, Compass, Renegade, a może Willys?
Należy sprawdzić czy w izbie zatrzymań jest wygodne łóżko a rano czy podają ciepłe kakao!.
2019-06-25 09:06:21
Bo jak nie, to piszemy do Bodnara i tego drugiego dementa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA