wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uczestniczyłeś w tych mszach? Zgłoś się do sanepidu

Uczestniczyłeś w tych mszach? Zgłoś się do sanepidu

Uczestniczyłeś w tych mszach? Zgłoś się do sanepidu
Data publikacji: 2020-08-11 16:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-13 09:16
Wywietleń: 1465 469264

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 27.07.2020r. do 10.08.2020r. uczestniczyły w mszy świętej, przystępowały do komunii lub spowiedzi w jednym z kościołów: parafialnym w Ryszewku, filialnym w Turzu, filialnym w Brzeźnie lub filialnym w Giżynie.

Osoby te proszone są kontakt telefoniczny z PSSE w Pyrzycach pod numerami telefonów: 915703429 (w godz. 7:25-15:00) lub 698942435 (od godz. 15:00).

(ip)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

ehh
czarna zaraza przenosi zarazę
2020-08-13 08:58:21
eder
msze tylko w trybie zdalnym, jak przychodnie
2020-08-12 14:07:32
sprawiedliwość
Kościoły na czas epidemii powinny być zamknięte. Skoro kluby nocne i dyskoteki nie funkcjonują to samo powinno dotyczyć kościołów.
2020-08-12 11:00:32
sid
Głównymi nośnikami koronawirusa w Polsce są teraz przede wszystkim księża i zakonnice. Pozarażali mnóstwo osób w DPSach.
2020-08-12 10:25:49
Cap kościelny
Kto normalny chodzi do kościołów????? W Piśmie Św. napisano:"Bóg nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką!"!!
2020-08-12 09:32:19
Aneta
Kto normalny w czasach zarazy chodzi do kościoła? Msze są transmitowane w TV.
2020-08-12 09:13:23
To mi wygląda na prześladowanie
Na tle religijnym... Ja się pytam gdzie jest unia Europejska? Gdzie jest RPO? Gdzie jest Nemo? Dlaczego nikt nie rozpoczął jeszcze demonstracji w obronie wiary?
2020-08-11 21:40:38
kogo zechce.
bóg zesłał koronawirusa to bóg uzdrowi - kogo zechce.
2020-08-11 21:12:20
krótko
Łażenie po kościołach w epoce koronawirusa jest oznaką obłędu.
2020-08-11 18:04:28
Niesamowite
Znowu źródłem ksiądz
2020-08-11 18:00:17
Alex
To małe wioski. Przetestujcie wszystkich mieszkańców, a tych u których wyjdzie wynik dodatni rozpytajcie na okoliczność z kim się kontaktowali.
2020-08-11 17:40:42
Ehh
Kościoły siedliskiem koronawirusa.
2020-08-11 16:51:28