wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sanepid szuka. Kto brał udział w tych mszach?

Sanepid szuka. Kto brał udział w tych mszach?

Sanepid szuka. Kto brał udział w tych mszach?
Data publikacji: 2020-08-02 15:49
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-03 19:40
Wywietleń: 2655 467822

Gryfiński sanepid szuka uczestników mszy św., które odbyły się między 17 a 31 lipca w świątyniach w Klępiczu, Starym Objezierzu, Żelichowie i w Nowym Objezierzu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 17 do 31 lipca tego roku roku uczestniczyły we mszy świętej, przystępowały do komunii lub spowiedzi w kościołach pw. św. Stanisława BM w Klępiczu, pw. Narodzenia NMP w Starym Objezierzu, pw. MB Królowej Korony Polskiej w Żelichowie i pw. Wniebowzięcia NMP w Nowym Objezierzu.

Osoby te proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarną–Epidemiologiczną w Gryfinie w dniach 01 – 03 sierpnia pod numerami telefonów: 694 493 763 – alarmowy całodobowy, 605 739 898 i 91/ 416 23 43.

(dar)

Fot. Łukasz Tymko

Komentarze

To mi wygląda na prześladowanie
Na tle religijnym. Gdzie jest prokuratura ja się pytam?
2020-08-03 15:46:44
sado
A w sklepach nie roznoszą tego widma? Kolejne oszołomy na forum, przestańcie kłamać na zlecenie władzy. Na Łasztowni byliście, albo na plaży? Pustki nie? Leczcie się na nogi.
2020-08-03 15:13:14
@Zapytajcie
Którego "zapytać"?
2020-08-03 11:37:39
Pampampam
Rzad przyznaje- ze nowa, zwiekszona fala zarazen jest wynikiem poluzowania obostrzen...A kto poluzowal?Kto przed wyborami oglosil ze zachorowalnosc zmniejsza sie, ze sie wyplaszczylo i zeby sie nie bac?Ktos poniesie konsekwencje wprowadzania w blad?
2020-08-03 10:04:55
Zenio
Duchowny było rozsadnikiem wurusa i powstało nowe parafialne ognisko civid19
2020-08-02 23:15:17
Zapytajcie.
Zapytajcie boga.
2020-08-02 22:53:36