niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami

Uciekinier z narkotykami
Data publikacji: 2017-01-27 13:36
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:54
Wywietleń: 1265 208084

Trzydziestojednoletni uciekinier z zakładu karnego ukrywał w swym mieszkaniu i garażu w Stargardzie prawie 15 kg narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowano trzymiesięczny  areszt.

Mężczyzna w październiku 2015 r. uciekł z zakładu karnego i od tego czasu poszukiwany był przez gorzowski sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany kryminalnie, a z ustaleń policji wynikało, że zajmuje się on przestępczością narkotykową. Jego zatrzymanie nie było jednak proste, bo nie posiadał stałego miejsca pobytu. 

- Poszukiwanego udało się zatrzymać stargardzkim i szczecińskim funkcjonariuszom na jednej z dróg w pobliżu Stargardu - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - Mężczyzna nie stawiał oporu. Nie posiadał też przy sobie środków odurzających, ale podczas przeszukania jego mieszkania i garażu natrafiono na 33 pakunki, w których znajdowało się prawie 15 kilogramów narkotyków. Było to ponad 6 kilogramów marihuany, ponad 7,5 kilograma amfetaminy i ponad pół kilograma MDMA w postaci białego proszku i tabletek.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”