Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Kradł prąd, odpowie za posiadanie marihuany

Data publikacji: 2017-01-20 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:26
Kradł prąd, odpowie za posiadanie marihuany
 

Zarzut kradzieży energii elektrycznej i posiadania środków odurzających usłyszy mieszkaniec Stargardu, którego zatrzymali policjanci. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze ustalili, że jeden z mieszkańców ulicy Pogodnej w Stargardzie kradnie energię elektryczną poprzez nielegalne podłączenie do sieci. Udali się do wytypowanego mieszkania, gdzie podczas kontroli 37-latek nie zaprzeczał podejrzeniom. Mężczyzna do instalacji podłączył się z pominięciem urządzenia pomiarowego, dlatego nielegalne przyłącze zostało zdemontowane.

Jednak podczas czynności prowadzonych w miejscu zamieszkania kryminalni wyczuli również silną woń marihuany. Chwilę później podejrzenia funkcjonariuszy okazały się zasadne - podczas przeszukania w kilku różnych miejscach ujawniono 7 pakunków ze środkami odurzającymi. Łącznie zabezpieczono niemal 200 g marihuany.

Podejrzewany został zatrzymany i usłyszy zarzuty za kradzież energii elektrycznej oraz posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA