Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Uciekał kradzionym seatem

Data publikacji: 17 listopada 2015 r. 15:06
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Uciekał kradzionym seatem
 

W szpitalu zostanie na jakiś czas 36-letni szczecinianin, który w poniedziałek przed południem ukradł samochód sprzed jednego z warsztatów samochodowych. Pościg za złodziejem ulicami prawobrzeża spowodował korki w tamtej okolicy. 

Mężczyzna zabrał sprzed warsztatu w Kluczu dwunastoletniego seata Alhambrę, którego wartość szacuje się na ok. 15 tysięcy złotych. Auto było otwarte, kluczyki znajdowały się w stacyjce, więc dostęp do samochodu był ułatwiony. Policja zgłoszenie o kradzieży otrzymała przed godziną 11, od razu też przystąpiono do poszukiwań. Jak relacjonował nasz Czytelnik w tym czasie okoliczne ulice były trudno przejezdne.

Dosyć szybko sprawcę udało się zatrzymać - przy ulicy Morwowej w Podjuchach. Samochód oddano właścicielowi, natomiast kierowcę poddano badaniu na zawartość alkoholu i narkotyków. Ponieważ testy nic nie wykazały, a mężczyzna zachowywał się dziwnie, zajął się nim lekarz. Wiadomo, że złodziej będzie musiał poddać się leczeniu. Nie był natomiast nigdy notowany przez policję. ©℗ (kol)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Od kiedy złodzieje MUSZĄ się poddawać leczeniu ??
2015-11-17 15:06:21
.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA