czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uciążliwa rozbiórka

Uciążliwa rozbiórka

Uciążliwa rozbiórka
Data publikacji: 2020-06-16 11:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-16 21:21
Wywietleń: 1933 459431

W niemal bezdeszczową wiosnę to piekło dla lokatorów. Szczególnie dla osób z dolegliwościami astmatycznymi.

– Rozbiórka Domu Marynarza; kurzą niemiłosiernie. Nie da się oddychać. Blok naprzeciw przeżywa to bardzo źle. Żadnych zabezpieczeń wykonawca nie zapewnił. Kurz wpada do mieszkań i dusimy się. Balkony całe zasypane. Kto nam za to zapłaci? – pyta w e-mailu do „Kuriera” zrozpaczona Czytelniczka.

Panowie wyburzacze, może by tak przed i w trakcie rozbiórki przynajmniej zraszać nieco walące się mury wodą? Na deszcz nie ma co liczyć, a rejon ulic Malczewskiego i Matejki to nie dalekie bezludne przedmieścia. Cierpią – jak widać – mieszkańcy. I nie jest to jedyny apel z ich strony.

Może tej rozbiórce przyjrzałyby się także miejskie służby – od Straży Miejskiej począwszy, na nadzorze budowlanym kończąc?

(isz)

Na zdjęciu: Fotografia nie kłamie - kurz daje się we znaki mieszkańcom. 

Fot. Czytelniczka

Uciążliwa rozbiórka

Komentarze

??
Ciekawe czy zastanawiają sie dlaczego są bezdeszczowe wiosny,bezśniegowe zimy, upały kilka miesięcy w roku, susza itd. od dziesiątek lat naukowcy trąbią o globlanym ociepleniu itd. no ale widac niektórzy musza sie na własnej skórze się przekonać zamiast wcześniej o tym myslec co jak i dlaczego ,jak to było wymiaginowana wspolnota i wymyslone globalne ocieplenie ?
2020-06-16 21:20:31
??
Za to somsiedzi palacze co palą dziesiątki lat na balkonach ,przed klatką ,na klatce, w mieszkaniu-a potem syf rakotwórczy leci do innych mieszkan jakoś nikomu nie przeszkadzaja. Bezdeszczowa wiosna jak by lało to by na co innego narzekali że słońca nima !!!! Janusz Nosacz approved @boom- patusów sebixowych tam wpusicic to sami rozwalą i to za darmo.Wystarczy zamontowac rolety zewnętrzne w oknach i na balkonach, a chodzenie w maseczce nie przeszkadza nikomu?a wlasciciele pieskow zostawiajacy kupki swoich pupili na chodniku i trawniku też nikomu nie przeszkadzaja ? a autobusy i autostrada pod domem i mega smog? sorry ale to jest scisłe centrum miasta a nie Przecław czy Dobra, tam jest spokojniej ,mozna zmienic miejsce zamieszkania
2020-06-16 21:17:09
@Szczecin w górę
Co ma twoje pobożne życzenie do tematu notki, architekcie z bożej łaski?
2020-06-16 12:52:19
boom
Nie rozumiem dlaczego tego nie wysadzili - byłoby szybciej
2020-06-16 12:05:12
Szczecin w górę
W miejsce Domu Marynarza powinien stanąć jakiś 20-30 piętrowy wieżowiec.
2020-06-16 11:48:06

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie