czwartek, 18 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Tyle miejsca na tabliczkę

Tyle miejsca na tabliczkę

Tyle miejsca na tabliczkę
Data publikacji: 2018-01-26 09:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:01
Wywietleń: 3145 311061

- Podobno Akademia Sztuki w Szczecinie uczy projektowania, kompozycji i estetyki - napisał do "Kuriera" jeden z Czytelników (dane do wiadomości redakcji). - Nowa tablica informacyjna na budynku po byłym banku temu zaprzecza. Jest tyle dogodnych miejsc na elewacji, aby ta tabliczka była zamontowana z głową. Ale jak zwykle takie dziadostwo, to tylko w Szczecinie - dodał dosadnie szczecinianin.

(isz)

Fot. Czytelnik

Komentarze

M
Mogli to powiesić do góry nogami, to może ktoś by się nabrał, że to sztuka.
2018-01-26 21:34:18
jcwcm - ale to będzie artystyczny performans na miarę FRYGI.
.
2018-01-26 19:34:27
jcwcm
najlepsze że jak po artykule powieszą ją gdzie indziej symetrycznie z godłem to zostanie 6 dziur w zabytkowej ścianie, co na to konserwator zabytków?
2018-01-26 17:52:57
Zostawić !!! Nie ruszać !!! To WIELKA SZTUKA !!!
.
2018-01-26 13:45:05
Bohomaz
JakA uczelnia I poglądacze tam zatrudnieni - to taki szyld
2018-01-26 11:33:26
Janusz
Ciekawe, że nikt z kierownictwa i nauczycieli Akademii nie zareagował. Czyżby taka estetyka była akceptowana?
2018-01-26 11:21:05
,
a czego się spodziewać po tych "artystach"? Poza tym, ktoś musiał przecież zatwierdzić to miejsce i odebrać taką pracę.. Sądząc po komentarzach, taka bylejakość ma wielu zwolenników ;)
2018-01-26 11:05:25
toollo48
I to w centrum miasta,ale na Komendzie Wojewodzckiej tez godlo panstwa jest nie symetrycznie powieszone.
2018-01-26 10:41:14
tad
To przecież normalne że szewc chodzi boso!
2018-01-26 10:23:17
kaessa
Dziękuje uważnemu czytelnikowi! Ciekawe jak długo jeszcze ta "tabliczka" powisi?
2018-01-26 10:12:30
HogoFogo
Ale przynajmniej nie przybili jej zardzewiłymi gwoździami. Jest postęp Panie Dzieju!
2018-01-26 09:53:40
Tak !!! To skończone szczecińskie dziadostwo.
.
2018-01-26 09:49:18
gg
Zapewne czytelnik zwiedzil wszystkie miasta ,wsie i miasteczka w Polsce i doszedł do takiego wniosku, ekspert, na architekta miejskiego go wybrac, marnuje sie .
2018-01-26 09:35:56
Ala
Fajna wizytówka Akademii Sztuki.
2018-01-26 09:14:17