Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Trzymał 230 gramów marihuany w słoiku w szafie

Data publikacji: 01 lutego 2019 r. 22:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:31
Trzymał 230 gramów marihuany w słoiku w szafie
 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego szczecineckiej komendy zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu ponad 230 gramów marihuany. Zarzut za posiadanie znacznej ilości zabronionych środków, to pierwsze konsekwencje prawne jakie już spotkały mężczyznę. W piątek sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi on za kratkami.

Mężczyzna wpadł w ręce policji we wtorek na terenie Szczecinka. Podczas przeszukania mieszkania, które zajmował 28-latek, kryminalni znaleźli znaczną ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczyli oni ponad 230 gramów suszu roślinnego, który mężczyzna przetrzymywał w słoiku schowanym w szafie.

Tego samego dnia został on zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Usłyszał też zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

W piątek sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

(k)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA