niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Trzy promile i jechał

Trzy promile i jechał

Trzy promile i jechał
Data publikacji: 2016-05-02 16:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:26
Wywietleń: 1023 132001

Białogardzcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie miał prawa jazdy, miał za to ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Sąd może także orzec wobec kierowcy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Na jednej z białogardzkich ulic policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli opla astrę. Przyglądając się pojazdowi zaczęli podejrzewać, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, jednak kierowca nie reagował na żadne sygnały i przyspieszając odjechał. Po chwili wjechał na posesję, gdzie został zatrzymany.

Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, iż mężczyzna prowadził pojazd posiadając trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania.

Sprawcy, 26-letniemu mieszkańcowi Białogardu za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Za prowadzenie bez uprawnień grozi mu także grzywna, a dodatkowo sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Fot. D.GORAJSKI (arch.)

Komentarze

Polak nie PO-trafi,
Najpierw otwieramy ile sie da... tak Punktow jak i Sklepow Monopolowych czynnych "25" godz/dobe... a pozniej dziwimy sie, ze dzieje sie to co sie dzieje...? Glowna wina lezy u Rzadzacych Krajem, Wojewodztwami, gdzie o Gminach i Powiatach juz nie wspomne ! Kilka miesiecy temu w Dani, Policja zatrzymala Polaka ktory przyznal sie ze pil Non-Stop przez 2 tygodnie i prowadzil samochod "tylko zygzakiem"... majac okolo 7 promili alkoholu we krwi - gdzie Facet pobil automatycznie i Dunski rekord pijanstwa !!
2016-05-03 11:26:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”