czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trzy promile i jechał

Trzy promile i jechał

Trzy promile i jechał
Data publikacji: 2016-05-02 16:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 1505 132001

Białogardzcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie miał prawa jazdy, miał za to ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Sąd może także orzec wobec kierowcy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Na jednej z białogardzkich ulic policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli opla astrę. Przyglądając się pojazdowi zaczęli podejrzewać, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, jednak kierowca nie reagował na żadne sygnały i przyspieszając odjechał. Po chwili wjechał na posesję, gdzie został zatrzymany.

Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, iż mężczyzna prowadził pojazd posiadając trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania.

Sprawcy, 26-letniemu mieszkańcowi Białogardu za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Za prowadzenie bez uprawnień grozi mu także grzywna, a dodatkowo sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Fot. D.GORAJSKI (arch.)

Komentarze

Polak nie PO-trafi,
Najpierw otwieramy ile sie da... tak Punktow jak i Sklepow Monopolowych czynnych "25" godz/dobe... a pozniej dziwimy sie, ze dzieje sie to co sie dzieje...? Glowna wina lezy u Rzadzacych Krajem, Wojewodztwami, gdzie o Gminach i Powiatach juz nie wspomne ! Kilka miesiecy temu w Dani, Policja zatrzymala Polaka ktory przyznal sie ze pil Non-Stop przez 2 tygodnie i prowadzil samochod "tylko zygzakiem"... majac okolo 7 promili alkoholu we krwi - gdzie Facet pobil automatycznie i Dunski rekord pijanstwa !!
2016-05-03 11:26:46

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie