Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Trzaskowski w Szczecinie – na działkach i na placu [GALERIA]

Data publikacji: 2020-07-08 19:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20 14:13
Trzaskowski w Szczecinie – na działkach i na placu
 

Kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski przyjechał w środę (8 lipca) do Szczecina. Najpierw miał spotkanie w kameralnym gronie na terenie ogródków działkowych „Przyjaźń”, a później wiec na placu „Solidarności”, który wypełnili jego sympatycy.

Wsparcie dla działkowców

- Ja zawsze jako prezydent miasta stołecznego Warszawy wspierałem działkowców i bardzo się cieszę, że miałem tutaj okazję w Szczecinie porozmawiać właśnie na łonie natury, w ogródkach działkowych - mówił kandydat na prezydenta RP. - Rozmawiałem, że w tej trudnej sytuacji bardzo często młodym rodzinom ogródki działkowe pozwoliły w sposób interesujący przeżyć epidemię, dlatego, że nie wszyscy musieli być zamknięci w czterech ścianach. Rozmawialiśmy też o tym, że w miastach panuje olbrzymia moda na ogródki działkowe.

Jak dodał, zastanawia się nad współpracą z okolicznymi gminami w sprawie terenów, które nie są wykorzystane, a można by było zorganizować na nich dodatkowe ogródki działkowe.

Kameralnie o tym, co ważne dla młodych

Mówił też, że dzięki kameralnej rozmowie dowiedział się więcej o tym, co w tej chwili interesuje młode pary z dziećmi.

- Sam jestem w dosyć podobnej sytuacji, ale dzisiaj widać, że skupiamy się na tym, co absolutnie fundamentalne, czyli na bezpieczeństwie, na dostępie do służby zdrowia, na tym, żeby stworzyć dokładnie takie same szanse, jeżeli chodzi o zdalną edukację - podkreślił. - Dzisiaj często jest tak, że to nauczyciele musieli brać na siebie ciężar zdalnej edukacji i była to jedna wielka improwizacja. Mam nadzieję, że w związku z tym wraz z kolejnymi nadchodzącymi miesiącami, kiedy pojawi się zagrożenie, że epidemia może powrócić, będziemy mogli opracować „białą księgę covid” i wyciągnąć lekcję z tego wszystkiego, co się w tych ostatnich miesiącach wydarzyło, żeby być lepiej przygotowanym.

O obecnej władzy i roli pierwszej damy

Podczas spotkania na pl. „Solidarności” Rafał Trzaskowski nie szczędził słów krytyki pod adresem polskiego rządu. Obecnej władzy zarzucał kłamstwa i manipulacje.

- Towarzyszy mi marzenie o Polsce, którą razem zbudujemy, po 12 lipca - mówił kandydat. - To marzenie o Polsce, która jest tak jak Szczecin, Polską ludzi otwartych, tolerancyjnych, odważnych i niepokornych. Marzy mi się kraj, w którym ludzie mają twarde kręgosłupy i nie poddają się opresyjnej władzy.

Zaznaczył, że chce zbudować taki kraj, w którym wszystkie symbole będą symbolami wspólnymi.

- Marzy mi się kraj, w którym wszyscy politycy wiedzą, że Ziemia jest okrągła, że dzieci trzeba szczepić, że człowiek może zrujnować swoją planetę swoim postępowaniem - kontynuował. - Marzy mi się kraj, w którym nikt nie odwraca się od kryzysu klimatycznego, w którym inwestuje się w odnawialne źródła energii. Kraj, w którym się jasno mówi o wyzwaniach całego świata i o wyzwaniach cywilizacji. Taki kraj razem zbudujemy.

Trzaskowski powiedział też, jak sobie wyobraża rolę pierwszej damy.

- Marzy mi się kraj, w którym para prezydencka w nocy śpi wtulona w siebie, a nie odbiera telefony od jednego smutnego pana - stwierdził. - Marzy mi się kraj, w którym pierwsza dama jest twarda i nie boi się mówić, co myśli. Marzy mi się Polska, w której pierwsza dama broni praw kobiet.

Pod koniec wiecu żona kandydata, Małgorzata Trzaskowska, zachęcała do oddania na niego głosu.

(isz)

Fot. Dariusz Gorajski

Tutaj fotorelacja Dariusza Gorajskiego z wizyty Rafała Trzaskowskiego w Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Szczecinie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

FIGO
2020-07-10 18:25:43
Trzaskowski w nocy to Ty jeszcze będziesz odbierał telefony, ale po Niemiecku.I będziesz się się moczył z wrażenia .Ruki po szwam i am meldeln !Jak nie wygrasz wyborów, to po zmianie Sądów za kilka lat, koledzy z pod celi będą mieli do Ciebie inny interes !Wybiją Ci z głowy LGBT,... jak Cię dojadą !
Olaboga
2020-07-10 13:02:02
"do Olaboga" - masz rację i to wbrew twojej ironii był sukces ponieważ 5 lat wcześniej wypędziliśmy Niemców po 5 letniej okupacji i ludobójstwie Narodu Polskiego ale jeszcze utrzymywaliśmy Armię Czerwoną przez następne 45 lat.I pomimo tego Stocznie produkowały, Cukrownie produkowały, Przetwórnie Rybackie działały na wielką skalę itd, itp aż nastąpił Bolek, Olek i Lesio uzdrowiciel. Po nich sterczą kikuty kominów fabrycznych a Żurawie i Krany stoczniowo-portowe są zamieniane na zabytki. A ta Stępka niech będzie przyda się- Francuzi oferowali budowę Okrętów wojennych jeden u siebie 3 w Szczecinie - nowoczesne z wyrzutniami rakiet, ktoś to zablokował bezmyślnie chyba jakiś "fachowiec" sredniej politologii.
KOCHAM
2020-07-10 09:40:04
Precz z komuną pisu i Balbiną. WYPAD z Polski
Gdyby wygrał Trzaskowski ...
2020-07-10 09:24:58
Gdyby wygrał Trzaskowski , to czy już wiadomo , kto będzie jego pełnomocnikiem , do spraw karty LGBT , w zachodniopomorskiem ? Czyli , kto będzie organizował naukę onanizowania się dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych ?
cires
2020-07-10 08:34:20
Tylko Rafał Trzaskowski daje gwarancję kontroli nad poczynaniami PiS. Duda będzie wykonywał polecenia Kaczyńskiego, choćby były najbardziej szkodliwe dla Polaków.
Antoni
2020-07-09 23:10:22
Znowu zobowiązywał się, że wszystko załatwi i obiecał o przyznanie 200 zł dla matek? Nie rozumiem, Tusk i Rostowski mówił, że nie ma pieniędzy na 500+, a Trzaskowski dodaje program 200 zł. Ponoć to koszta podobne do 500+. Pytanie do wyborców KO, wierzycie w to?
nie dajcie sobie wmówić
2020-07-09 19:52:26
że musicie iść na wybory, że musicie głosować na mniejsze zło - to kłamstwo - idźcie na wybory po to by głosować na kandydata którego popieracie i możecie brać współodpowiedzialność za to czego dokona - głosując nam mniejsze zło bierzesz odpowiedzialność za zło - nie ma znaczenia czy jest mniejsze czy większe.
@nie fałszować
2020-07-09 16:02:31
Jesteś dobrze wyszkolony .Argument ,żeby nie rządził jeden obóz - ściągniemy tu sąsiada . To już było / Szwedzi ,Niemcy , Rosjanie , Austriacy /.
do oszołomów
2020-07-09 14:21:54
już kupujcie bilety na pociąg do berlina, bo to będzie najbliższe lotnisko czerwonego szczecina jak niechcący pajac wygra!
guciu
2020-07-09 14:09:42
666-liczba cyfra czas hehe....ty też hmm.
Dumny
2020-07-09 13:58:02
Pan Prezydent Duda jest i będzie bardzo dobrym prezydentem, bo dokładnie i sumiennie realizuje wszystkie polecenia Pana Prezesa Polski. Tylko taki prezydent nam potrzebny. Precz z osobami niezależnymi, bo tacy tylko zrobią bałagan i potem uciekną.
Polski Macron
2020-07-09 13:03:29
To taki nasz polski Macron. Pic, marketing, ładna buzia. Trochę mało jak na prezydenta. Francuzi już się zorientowali, mam nadzieję, że my będziemy mądrzejsi.
Nie fałszować wyborów
2020-07-09 12:59:39
Już-? uspokoiliście się-? ;-) To teraz JA.A JA zagłosuję nie dlatego że Trzaskowski to mój idol i wymarzony kandydat. Ale dlatego że między dżumą a cholerą trzeba coś wybrać.Duda to całkowicie ubezwłasnowolniony i poddańczo usposobiony-sterowany jak marionetka,kompletnie niewiarygodny.Klepie wszystko co mu tylko podstawią,uczestniczy w ustawkach,ośmiesza urząd który piastuje łamiąc przy tym Konstytucję.To najgorszy Prezydent jaki Polska miała w powojennej historii.Po drugie nie ma i nigdy nie będzie mojej zgody na to by z jednej opcji politycznej jeden obóz zawładną całą władzę będąc poza wszelką kontrolą instytucjonalną.Dlatego w interesie Polski nas wszystkich jest to by pójść do wyborów i pożegnać Dudę.Niech zajmie się czymkolwiek,ale na prezydenta Kraju to On kompletnie się nie nadaje.To już Bolek był od niego dużo dużo lepszy.Korupcja socjalna i kupowanie sobie głosów też musi się skończyć.Jestem pewien,że Szczecin całe Zachodniopomorskie pogoni Dudę.Tak było tak jest i tak będzie dla takiej parszywej obłudnej kłamliwej polityki.
guciu
2020-07-09 12:21:36
Polska ateistyczna różnoraka lub katolicka i chrześcijańska liberalna komunistyczna.
Obserwator
2020-07-09 12:14:01
Gdyby tak jeszcze Trzaskowski wywiązywał się ze swoich obietnic wyborczych, to można by go potraktować poważniej. Chociaż byłoby ciężko, pamiętając o rezolucji paszkwilu przeciwko Polsce, który napisał do Brukseli i o rozwożeniu śmieci z Warszawy z spalarni oczyszczalni Czajka po Polsce. Ale poza tym niestety tęczowy Trzaskowski z 59 obietnic złożonych w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4! W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet na placu Bankowym za 920 tysięcy.
Darek
2020-07-09 11:46:36
Polacy mają dość Dudy i pisowskich pseudorządów. Czas na zmiany.
wyPAD 2020
2020-07-09 11:28:39
No wchodze i patrzę.. jaki wysyp PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW... po prostu miłość bliźniego z ust płynie... a nie pomyłka to nie miłosć, to gó..no
śródmieście zachód
2020-07-09 10:58:38
Nie boimy się tych waszych gróźb o specjalnych komisjach czy wypalaniu gorącym żelazem.Przeżyliśmy okupację,komunę,3RP to i przeżyjemy z tymi strachami do poniedziałku.Spokojnie czekamy na wynik wyborów.Niech żyje Polska
Niebuszewo
2020-07-09 10:30:52
Przyjechał,pogadał jak zwykle,pomachali chorągiewkami,zrobili kartoniadę.No lokalne PO nie ma czego się wstydzić,w końcu w Polsce jakiś większy tłumek zrobili bo sympatyków było jak na lekarstwo na tych spędach.Natomiast dziwne jest że najpierw mówili że Trzaskowski miał objechać małe miejscowości ale tam sympatyków trzeba było dowozić bo chyba nie było skąd wziąć bo na zdjęciach siara wychodziła a teraz za małą miejscowość robi Szczecin.Nie ma to naszej zgody,nie jesteśmy jakąś mieściną tylko dumnym miastem.
@wyszło szydło z worka
2020-07-09 10:20:26
Szydło lepiej niech z worka nie wychodzi, bo Polacy mają już serdecznie dość tego babska, a jeśli twierdzisz że Trzaskowski promuje homoseksualizm, to równie dobrze można powiedzieć, że Duda promuje pedofilię, bo zaczął uniewinniać osoby dokonujące gwałtów na dzieciach.
Olaboga
2020-07-09 10:08:48
Trzaskowski ci da! .... po ryju jest niereformowalny, kłamstwo to jego natura. Duda jeżeli złamie słowo to będzie odpowiadał ale Polski nie niszczy. Trzaskowski wrzeszczy "mamy dość" czyżby już wystarczająco nakradli i już nie będą więcej?.
@Apel
2020-07-09 10:03:33
Do brudnotęczowych faszystów z lgbt zwracaj się bezpośrednio ! Może zawłaszczycie Polskę i bedziecie żyli w kraju bez zasad .
Apel
2020-07-09 09:46:26
Jeśli nie chcecie by katolstwo i faszyści rządzili Polską i narzucali nam jak mamy żyć, głosujcie na Rafała Trzaskowskiego. On skutecznie zatrzyma ich zapędy. Skończy się zawłaszczanie Polski przez brunatno-czarną zarazę.
@jerzy
2020-07-09 09:23:38
KŁAMIESZ. Za rządów PO-PSL nauczyciele dostawali podwyżki najczęściej w najwyższych kwotach. Średnia pensja nauczyciela w latach 2007-2015 wzrosła dwukrotnie.
wyszło szydło z worka
2020-07-09 09:22:30
Janina Ochojska też będzie głosowała na Trzaskowskiego bo Rafał wprowadzi kartę LGBT w całym kraju! To nam szykuje kandydat PO - promocję homoseksualizmu już w całym kraju!
Max
2020-07-09 09:14:59
Pewnie zaraz powie, że chętnie będzie spędzał urlop, jako prezydent, na "RODOS". Cóż każda bujda dobra aby tylko do koryta. Jak wygra zapomni o wszystkim i swoich wyborców jak zawsze zrobi na szaro.
Gerwazy
2020-07-09 09:03:51
Ależ tu pełno ofiar propagandy pisowskiej i szczujni z ul.Woronicza !
śródmieście
2020-07-09 08:56:21
To przyszli wszyscy wyborcy Trzaska Praska?Nawet nie wiedzieliśmy że jest tylu pracowników urzędów w mieście,pewnie część przywieziona z regionu i oczywiście emeryci z UB i SB.Szacun.Nie wiedziliśmy że tyle uprzywilejowanych emerytur PiS obciął by było dla dzieci i prawdziwych emerytów
kupa śmiechu...
2020-07-09 08:55:00
Trzaskowski nie z mojej bajki -kolesiostwo platfusów itd- ale Duda to kompletne dno... i nie mamy wyjścia obecnie. Przez ostatnie 5 lat pisiory wbili do tępych głów narodu "stek kłamstw" i bzdur.. i oni to kupili(!!!) Pozostałych kupili 500plusem rozdając narodowi.. pieniądze narodu. I znów ta sama część narodu co wyżej myśli że to rząd im coś dał(!!!) Najlepsze, że chwalą się o podniesieniu płac o 20% w ciągu 5lat ale milczą o tym, że ceny skoczyły o .. 21-25% ... jeden już powiedział: ciemny naród wszystko kupi. Ciemny tak. Tego narodu bardzo długo nie sklei nikt..
Turkuć podjadek.
2020-07-09 08:51:44
.
@ Jerzy
2020-07-09 08:49:46
Ty kompletnie nie rozumiesz sytuacji. W Polsce jest około 8 milionów ludzi , którzy zawsze zagłosują za lewakiem. To komuniści z PZPR i ich dzieci , to całe lewactwo finansowane z Zachodu , to binesmeni rozżaleni , że muszą więcej płacić pracownikom , bo PIS podniósł minimalne wynagrodzenie , to złodzieje VAT , to rosyjskie i niemieckie "krety" itp. itd. Tych ludzi jest między 8 a 9 milionów. Gdyby w 2 turze był Biedroń też miałby takie poparcie. Wszelkie argumenty o dobrej zmianie i lepszej sytuacji finansowej Polaków na nich nie działają. Tylko wielka mobilizacja patriotycznych Polaków z poza metropolii pozwoli wygrać Dudzie. Mnie najbardziej zastanawia postawa Konfederacji.
Pamiętajcie
2020-07-09 08:47:47
To jest wybór między Polską demokratyczną Rafała Trzaskowskiego, a Polską totalitarną Andrzeja Dudy.
Kaziu
2020-07-09 08:46:55
Mamy dość , to ma być cały program?Weźcie się do roboty,Hołownia nie napisze wam całego programu,coś od siebie trzeba dać
wierzę Janinie Ochojskiej
2020-07-09 08:43:38
Janina Ochojska to niekwestionowany autorytet.Właśnie ogłosiła że będzie głosowała na Rafała Kazimierza Trzaskowskiego bo on jako prezydent wprowadzi kartę lbgt+ w całej Polsce.Co prawda myślę że ważniejsze jest bezpieczeństwo obywateli np. w komunikacji miejskiej,ważniejsze jest środowisko naturalne bez spuszczanych milionów litrów ścieków i ważniejsze jest to byśmy nie przepłacali 1,5 mld dolarów za gaz a dali te pieniądze obywatelom niż karta lgbt+ ale w mediach kazali się opierać na autorytetach.Więc trzeba przyłączyć się do Ochojskiej że karta lbgt w całej Polsce to sztandarowy cel Rafała Trzaskowskiego i wszystkich postępowych Polaków.Ten kto ma inne priorytety to zwykły brunatny faszysta kibol a nawet gorzej to jakiś ciemny pisowiec a nie prawdziwy obywatel III RP.Dla takich to specjalna reedukacja
@Ja
2020-07-09 08:39:41
PAD teraz dba o sprawy pedofilów. To jego nowi wyborcy.
Popieram
2020-07-09 08:37:41
Tylko Rafał Trzaskowski na prezydenta. Władza nie może spoczywać w rękach jednej opcji.
lol ta troska o młodych
2020-07-09 08:37:28
którym formacja polityczna pana kandydata Trzaskowskiego (PO) zafundowała w ciągu 8 lat swoich rządów ponad 680 mld zł długu za które wybudowano już w tej chwili zniszczone autostrady (wymagane remonty kapitalne większości dróg ekspresowych i autostrad zbudowanych za czasów rządów POPSL), pękające wiadukty, miedzy 2 a 3 miliony rodaków na przymusowej emigracji ekonomicznej... mógłbym długo wyliczać nieudolność pana Trzaskowskiego i jego kolegów ale najgorsze jest pisanie rezolucji i apelowanie o sankcje wobec Polski i Polaków. To nie mieści się w żaden sposób w kanonie elementarnej przyzwoitości.
jerzy
2020-07-09 08:18:17
Czy na foto to są jego 'zwolennicy" za 50 zł? Ludzie opamiętajcie się, już zapomnieliście jak było za czasów PO - stawka godzinowa 2.50 zł, waloryzacja 3 zł na miesiąc, zabrane 150 mld z OFE, zero podwyżek dla nauczycieli,policji i wojska, zero kasy na programy społeczne. Naprawdę chcecie powrotu tych nieudaczników do władzy, którzy dbają tylko o własną kasę, a nie o interes państwa i społeczeństwa. Pomyśl, co możesz zyskać dla siebie gdy do władzy dojdzie Trzaskowski - nic, prywatnie nikt nic nie uzyska.
Ja
2020-07-09 07:46:30
Do sympatyków Trzaskowskiego - już zapomnieliscie jak rządziła Polską Platforma? Na nic nie było kasy,ale mafie paliwowe i vatowskie oblawialy się rujnując budżet. To zostało zastosowane przez PiS i PAD. Po drugie - lewacki program Trzaskowskiego i walka z Rządem RP jest gwarancją niestabilnosci w państwie gdyby wygrał Trzaskowski. Dlatego tylko PAD, on dba o sprawy polskie a nie o sprawy obcych interesów.
naboga
2020-07-09 07:28:03
ile tej nienawiści leje się w komentarzach, to nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem które prawie wszyscy maja na ustach.
do Olaboga
2020-07-09 07:11:16
Za komuny w latach 50-tych z polskich fabryk schodziły produkowane najlepsze na świecie parowozy, zaraz za Chinami Ludowymi. To że nikt inny już wtedy parowozów jako przestarzałych nie produkował to nieważne. Od kilku lat mamy przecież prężny przemysł stoczniowy w regionie odbudowany rękami i umysłami suwerena, buduje się stępkę pod nowy prom, jest stocznia gdzie wnuk pierwszego prezydenta zarządza, czego ty chcesz???? Nie marudź, wyjdź, zobacz jak przemysł morski kwitnie, nawet sinice zakwitły...
Dwie Polski.
2020-07-09 06:56:23
Dwie Polski. Biało-czerwona , patriotyczna , katolicka , prorodzinna , uczciwa i antylewacka oraz tęczowa , neokomunistyczno-lewacka , elitarna , patologiczno-złodziejska , donosicielska i wasalna. Duda czy Trzaskowski? Bez względu na to kto wygra , czekają nas burzliwe lata. Czas spokoju dobiegł końca. Jest za ciasno.
Muchomor
2020-07-09 06:54:25
A może tak wyborcy i zwolennicy tego pana od rowerów oddadzą 500+,emeryturę+,300+. I co zatkało kakao.
wert
2020-07-09 06:54:25
A Duda bał się przyjechać do Szczecina. W sumie się nie dziwię, bo wiele naobiecywał, a przez 5 lat prezydentury nic nie zrobił.
Miki
2020-07-09 06:44:51
Patologia za Rafałem masz muj głos
BBKKB
2020-07-09 06:31:13
Do hmwk. Kandydat nie musi tego robić .Szczecin ma swoich wybitnych specjalistów, kształconych na Zachodzie na seksedukatorów-chociażby Barbara Ewa Baran , która robi już karierę w Warszawie.Jest jedną z najwybitniejszych aktywistek LGBT.
roman
2020-07-09 06:29:07
Szczecin to miasto piękne tylko ludzie dziwni jak nie Rosati to Trzaskowski którzy palcem nie kiwną żeby coś zrobić dla szczecina i regionu a tłumy które go witały podzmy poważni z calego regionu przyjechał zwykła ustawka z działkami i z tymi ludźmi na placu
pro
2020-07-09 06:28:49
Jak wygrra trzaskowski to cala gospodarka bedzie w niemieckich łapach (vide Warszawa) a na koniec to trzaskowski do spolki z tym z wehrmachtu (tuskiem) oddadza Ziemie Zachodnie niemcom...stad to cale poparcie przez niemieckie media i angele... A wy durne .... myslicie ze oni to robia z sympatii dla tuska i trzaskowskiego... tu chodzi o to aby najpierw polske zalatwic gospodarczo (przejac to co najbardziej dochodowe w pl) a potem przylaczyc Ziemie Zachodnie z powrotem do Heimatu.... Niemcy nie zapomnieli ze Ziemie Zachodnie byly niemieckie i 75 lat nie zatrze tysiaca lat historii .... wystarczy popatrzec gdzie niemcy lokuja swoje inwestycje w Polsce - wylacznie byłe tereny niemieckie.... no ale polacy jak zwykle sa slepi...
Olaboga
2020-07-08 23:56:17
Szczecin jest najbardziej widocznym miejscem destrukcji polskiej gospodarki, całkowitego zniszczenie polskiej gospodarki morskiej przez ugrupowania polityczne związane z Trzaskowskim. Co powoduje, że znajdują się jeszcze ludzie, którzy chcą na niego głosować. Opamiętajcie się nie róbcie szkód sobie i Polsce
Duda to Nie jest prezydent, lecz marionetka kaczora.
2020-07-08 23:55:59
Nigdy na niego nie zagłosuję. Każdy Inny kandydat będzie lepszy od Dudy.
Niech Rafał wygra dla nas.
2020-07-08 23:44:52
Troszkę mała galeria zdjęć. Było przecudnie i byliśmy razem, szczecińską wspólnotą. A te trole, mogły przyzjść, odśpiewać hymn, posłuchać innych racji, a tak to są jak robaki pożerając młode liście. Przyjdzie susza, wiatr i padną. Resztę zeżre ptactwo.
PIS_dostanie _łupnia
2020-07-08 23:33:29
Wygra Trzaskowski 60% do 40 z Dudą ! Na PIS z Rafalską w Parku Kasprowicza w Szczecinie przyszło gdzieś ok. 40 osób ! Sami etatowi działacze, dyrektorzy, członkowie rad nadzorczych, czyli dzisiejsi nasi szczecińscy "misiewicze" oraz kilku emerytów ! Śmiechu warte. Nie było poparcia działaczy Solidarnej Polski oraz Porozumienia Gowina, bo trwa walka pomiędzy nimi o tzw. wisienki z tortu, czyli stołki w spółkach skarbu państwa. Ostatnio wskoczyli do Dolnej Odry i do ZCH Police i innych miejskich spółek. To tylko ich interesuje. Jest panika w PIsie,że może być ewakuacja ze stanowisk i nowe wybory parlamentarne. Co wtedy będą robić za 2 tysi !??? Wolimy Trzaskowskiego, to powiew młodości intelektualnej i nowych rozwiązań dla Polski!
Antoni z szafy
2020-07-08 23:27:34
Ludzie nie czytajcie tych troli matołeckiego. Są żałosne. Po prostu idziemy na wybory - wszyscy. Jeżeli wygra pis to i tak przegrał bo to znaczy że sfałszował wybory. Jak w 1946 roku referendum sfałszowali komuniści. Stalin i komuna dla pisu to wzór skutecznego działania.
-
2020-07-08 23:13:41
To ile trąbek "skonfiskował" tym razem ochroniarz dublera? Swoją drogą, żenujące jest to zgapianie od PiSu spotkań ze zwykłymi ludźmi, polskich flag i hymnu ;/
przykre
2020-07-08 23:04:28
Poliklota / celowo ! , nie poliglota / , mówi -" Te wybory są o ... " , "rozmawiałem ,że ... ". To Polak ?
@Luciola
2020-07-08 23:00:31
Wypraszam sobie takie głupie uogólnienie . Faszyzm .
Jakób
2020-07-08 22:54:29
@ Jan @ Zak @ Jozef @ Dzieciak - Takie krótki wpisy? To za trollowanie już nie płacą od wiersza? A poza tym straszycie Niemcami, a sami tam siedzicie, bo nawet polskiej czcionki nie macie.
Jaktojak
2020-07-08 22:45:55
Nie cofam Polski...Oddam glos na Trzaskowskiego.
Myśl
2020-07-08 22:39:59
Jeśli ktoś chce dalszej degredacji państwa, prawa, kultury i społeczeństwa przez PIS+, będzie głosował na pana Dudę. Kto popiera segregację i dehumanizację ludzi ze względu na orientację seksualną, wiarę, światopogląd, pochodzenie, stan zdrowia itp., będzie głosował na pana Dudę. Zwolennik marginalizacji Polski i jej wyprowadzenia z Unii Europejskiej będzie głosował na pana Dudę. Ci, którym pasuje dalsze uwstecznianie nauki i edukacji będą głosowali na pana Dudę. Upartyjnianie wszystkiego, skrajny nepotyzm, kolesiostwo, niejawne interesy itd., nie przeszkadzają zwolennikom pana Dudy. Chcący mieć prezydenta w pełni uzależnionego od prezesa partii, będzie głosował na pana Dudę. Kto tego wszystkiego nie chce, będzie głosował przeciw.
Jozef
2020-07-08 22:03:12
Mialem ogrodek dzialkowy i pamietam jak PO rbila wszystko zeby zlikwidowac ROD.A teraz udaje glupiego.
Dzieciak
2020-07-08 22:00:00
Mój stary jest kierowcą autobusu ma 57 lat i ledwo jeździ w upały. A Trzaskowski i Tusk kazali mu jeszcze pracować 10 lat! Nie wsiadam do tego autobusu!
Zak
2020-07-08 21:51:21
Ludzie opamietajcie sie! Trzaskowski to facet z opcji ktora chce zniszczyc polskie orzedsiebiorstwa i w ich miejsce wpuscic niemiecki tak jak w Warszawie. Chcecie w Szczecinie jezdzic niemieckimi autobusami? Bilet bedzie po 6 zl. Juz za smieci placicie niemieckiej firmie krocie. Co wy robicie!
Jan
2020-07-08 21:40:21
Jak wam nie wstyd ci ktorzy popieracie niemieckiego gubernatora Warszawy nominowanego przez Merkel na Prezydenta Polski.!
Ważny głos w ważnej sprawie
2020-07-08 21:38:03
Z pewnością to co powiedział było bardzo ważne. Gdyby ważne nie było, to by nie powiedział. Poniżej trochę esencji z tego co jest najważniejsze i czego nigdzie on nie pomija. Brawo. Ważne rzeczy są bardzo ważne!--- ---"Szanowni państwo, kochani!--- Przede wszystkim cieszę się, że jestem tu z wami, gdyż gdyby mnie tu nie było, byłbym gdzie indziej i nie mógłbym być z wami. A to ważne, gdyż mam wiele ważnych rzeczy do powiedzenia. Gdyby były nieważne, nie mówiłbym ich, a skoro mówię, to są ważne. Ważne są same wybory. I te wybory są o tym, żeby ważne sprawy były omówione, a nie, że się mówi, że coś jest ważne, a ono jest nieważne albo się nie mówi, jak jest ważne, a wtedy nie może być ważne tak, jak powinno być ważne. Jeśli zostanę prezydentem, to zapewniam was, że będę mówił o wszystkich ważnych sprawach. Nie będzie żadnej ważnej sprawy, o której bałbym się mówić. To nie ja. Ja nie mam żadnych powodów, żeby nie mówić o ważnych sprawach, kiedy są ważne."
Max
2020-07-08 21:37:23
Kim sa ci co na niego zaglosuja? Bo na pewno nie zycza dobrze Polsce.
zniesmaczony
2020-07-08 21:36:42
Kiepski i niewiarygodny kandydat.
Aaa
2020-07-08 21:30:48
A gdzie pani Kidawa błońska, co to miała byc najlepszym prezydentem? Tak tylko pytam, bo wtedy PO mówiła, że to najlepszy kandydat. teraz PO mówi, że Rafał jest najlepszy. Gdzie jest prawda? nigdzie.
Obserwator
2020-07-08 21:24:07
Ktoś kupił bajki Trzaskowskiego? PO "rządziło" antyspołecznie przed pandemią, a w jej trakcie mielibyśmy z nim prawdziwy horror. Dostalibyśmy coś na wzór skandalu z nieczystościami rozwożonymi z Warszawy po całej Polsce, ale w skali sto razy większej. Należy też pamiętać, że z 59 obietnic złożonych przez tęczowego Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4! W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet na placu Bankowym za 920 tysięcy.
bas
2020-07-08 21:15:29
w II turze ma mój głos!
Zbig
2020-07-08 20:54:05
Tu jest moc. Tu będzie 60 do 40.
Co działkowcy, wpuszczacie turkucia POdjadka ?
2020-07-08 20:52:09
.
@tak rządzi Trzaskowski
2020-07-08 20:46:31
A w Szczecinie , kto zmodernizował wszystkie kotłownie i dostarcza ciepło ?? Też Niemiecka spółka , która nie ma większości w decyzjach !!! Ale , jak Niemcy pozwalają ORLEN budować stacje paliwowe w Niemczech i sprzedawać polskie paliwo to jest ok ?? Hipokryci z PIS i tępaki ekonomiczne w jednym ... Grunt to propaganda gorsza , jak za komuny!! No , ale ciemny lud Pisowski to kupuje...
Wolne Miasto Szczecin
2020-07-08 20:45:30
Czy Brudzio i jego lokalni szeregowi giermkowie wyszli już ze swoich pieczar-? Patrzcie na te tłumy mieszkańców i zacznijcie już się pakować.Szukajcie pieczar na Nowogrodzkiej-Szczecin nie jest miastem w którym będziecie mogli się realizować politycznie.
xxx
2020-07-08 20:37:45
dlatego tylu cieplakow z flagami na miescie.
Super
2020-07-08 20:35:33
Brawo Szczecin
hmwd
2020-07-08 20:34:10
O uczeniu masturbacji dzieci też mówił? A może pokazał jak to robić?
Szczecin
2020-07-08 20:34:02
Zorganizował działkę. Najlepsze działki w Szczecinie. Sztab wyborczy.
Edek
2020-07-08 20:27:38
Kłamstwa i frazesy płyną z tych ust jak ścieki do Wisły.P0litykom tej formacji dziękujemy nigdy więcej. Ludzie opamiętajcie się ten cyniczny hipokryta z tym swoim szyderczym usmieszkiem na twarzy sprzeda nas i Polskę
@Tęczowi komuniści
2020-07-08 20:26:19
Dobre!! :-)))))))))
Luciola
2020-07-08 20:22:01
Brawo, Szczecin za Panem Trzaskowskim
tak rządzi Trzaskowski
2020-07-08 20:10:52
Jest takie miasto w którym prąd do gniazdek dostarcza firma niemiecka, ciepło do kaloryferów firma francuska, gdzie metro budują Włosi i Turcy, gdzie komunikacje miejską obsługuje firma niemiecka, gdzie nawet wypożyczane rowery są pod kontrolą firmy niemieckiej. Zyski z tych firm idą oczywiście do krajów ich pochodzenia. Tak, tak to Warszawa i jej prezydent Trzaskowski., który kiedy zostanie prezydentem Polski zrobi z nas kondominium niemiecko - francusko - nie wiadomo jakie z tanią siłą roboczą. Tak Wam będzie lepiej? Uwierzyliście, że kapitał nie ma narodowości? Gratuluję naiwności i pozdrawiam.
Marzyciel
2020-07-08 19:50:39
Pan Rafał tylko marzyć potrafi. No niestety, a pytania po francusku padały? Był taki prezydent w Polsce co znał kilka języków obcych, tylko nic ciekawego nie miał do powiedzenia.
Tęczowi komuniści
2020-07-08 19:49:44
To była wielka mobilizacja komunistów z Platformy i Lewicy. Urząd Marszałkowski zawiesił nawet dzisiaj swoją działalność. Ludzie tęczowego Geblewicza dzwonili , gdzie się tylko da , i namawali , a wręcz zmuszali ludzi do przyjścia na wiec tęczowego Rafała. Geblewicz zamówił sesję fotograficzną , aby póżniej przesłać serwis zdjęciowy do Berlina. To dobry pomysł na promowanie samego siebie. Wysoko zajdzie ten chłopak spod Goleniowa. Ale za mało było koloru tęczy na wiecu , czyli prawdą jest , że przed wyborami Rafał nie chce za bardzo promować homoseksualizmu i ideologii LGBT. Zrobi to po wyborach. Gdyby wygrał , to połowę kancelarii prezydenckiej mają obsadzić homoseksualiści i lesbijki. Pozostałe 50 procent to będą komuniści i Żydzi , czyli w skrócie żydokomuna. Taki skład kancelarii doprowadzi do ekstremalnej ekstazy lewactwo w Berlinie , Paryżu i Brukseli. Macron to się chyba popłacze ze szczęścia. Ciekawe , kto ewentualnie zostanie pełnomocnikiem Trzaskowskiego w Zachodniopomorskiem do propagowania ideologii LGBT w przedszkolach i szkołach podstawowych ?
Daro
2020-07-08 19:45:52
Widać że był po działce
wit
2020-07-08 19:35:58
Marzyciel !Romantyk,swoj chlop.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA