wtorek, 04 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rafał Trzaskowski dzisiaj odwiedzi Szczecin

Rafał Trzaskowski dzisiaj odwiedzi Szczecin

Rafał Trzaskowski dzisiaj odwiedzi Szczecin
Data publikacji: 2020-07-08 11:18
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-21 17:06
Wywietleń: 2130 463745

Kandydat na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski przyjedzie w środę (8 lipca) do Szczecina. O godz. 17.15 wystąpi na pl. „Solidarności".

- Wreszcie nas odwiedzi - podkreślają organizatorzy wizyty. - Przyjdźmy jak najliczniej. Pokażmy całej Polsce piękny Szczecin, pokażmy plac zapełniony do ostatniego skrawka. I przekażmy ze Szczecina pozytywną energię, uśmiechnięte twarze i optymizm.

Organizatorzy podkreślają, że mile widziani są również goście spoza Szczecina.

- Zapraszamy też wszystkich, którzy oddali swój głos na innych kandydatów opozycji demokratycznej. Bądźmy razem.

(lw)

Na zdjeciu: Na początku lipca Rafał Trzaskowski wizytował w Szczecinku.

Fot. Ryszard Bańka

 

 

Komentarze

Wawrzek
Jak zdegenerowaną musi być formacja polityczna, która otacza się chuliganami a na Kandydata wystawia antypolskiego osobnika, który wielokrotnie donosił do obcych na Polskę a Żydom obiecał 200 mld USD odszkodowania za holocaust - o czym sam mówił kilka dni temu.Kto go do tego upoważnił?
2020-07-10 13:13:59
Wawrzek
PełO powoli zamienia się w KałO- coraz wiecej gó.......
2020-07-10 13:06:24
@Św.Antoni.
Biedny Antoni, jego piwo mu wypili. To gdzie ty byłeś Antek? Coś kręcisz. W Niemczech brakło piwa ?!!! (((-: Prosi się barmana, jest przy barze, a on poda w nowym kuflu. To podobno były Niemcy tam piwa "mnogo". (-:
2020-07-10 10:42:28
św.Antoni
Podtrzymuję, cham niegodny zaproszenia do stołu i okazuje się, że nieuk. Egzaminować to może pisiorów z życiorysu Balbiny. To wszystko wina jego wysokiej cyt. "profiejencji" cokolwiek to w jego wykonaniu znaczy. Biedny i żałosny, niespełniony tłuk pisowski. Tyle w temacie.
2020-07-10 09:56:50
św.Antoni
PIS nie kadr, bo nie układa się z ludźmi o niskiej" profiejencji", wręcz buraków goni na szczaw.Niestety za ludzi Marszałka było mi po prostu wstyd.Nie mówię już nawet o tym,że za szybko wychlali piwo przeznaczone również dla mnie.Reprezentowałem tam NGO-sy.Później jeszcze wiele tych osobników miałem okazję egzaminować.Marny poziom, "pokieraszowane" osobowości.Tyle w temacie.Nie dziwię się panu Nitrasowi.To ten typ osobowości.Reprezentacja czego , kogo ?
2020-07-09 18:01:59
ryszard
dlaczego tak ważnego wydarzenia nie pokazała telewizja szczecińska ? Symptomatyczne i kunktatorskie .
2020-07-09 11:37:52
@Prawda o wyborcach PIS
Uważaj wkładasz prawdę w tryby. (-:👍
2020-07-08 23:48:56
@sw. Antoni
Jeżeli piszesz sprawozdania z miejsca gdzie cię zaprosili to jesteś chamem i szują, której się nigdy do stołu nie zaprasza. Pewnie jesteś z pisu, ze świty jacyny więc się nie dziwię. Uważajmy, takich miewamy gości przy stole.
2020-07-08 23:36:05
@ Trzaskać - oto wasz PIS :
Kiedy ujawnią zeznania majątkowe Morawiecki , Szumowski ?? Czekamy na konsultacje z żonami na , które przepisali majątki ??? Tiia Byle po wyborach no nie ???
2020-07-08 20:52:01
Gh
A wokół rafałka kodziarstwo i tęczowi. I nitrasek z grodzkim i agentem. Cuchnące towarzycho.
2020-07-08 20:33:39
Trzaskać
CZaskoskiego poparli bigos i polmos - to wystarczająca rekomendacja
2020-07-08 19:30:18
Prawda o wyborcach PIS
No to macie kolejną ustawkę BEZ ŻADNEGO TRYBU. Wybory bez żadnego trybu, przejęcie TK bez żadnego trybu, powołanie Izby dyscyplinarnej bez żadnego trybu, ......całe działanie rządu oparte na błędach i łamaniu prawa. Za chwilę będą zamykać w kiciu i zabierać majątki bez wyroku. .Na taką partię mogą głosować tylko prymitywy intelektualne i prostytutki moralne , którym wystarcza 500 jałmużny.
2020-07-08 19:02:07
Już prawie 18:57
Może jakaś relacja foto?
2020-07-08 18:57:45
OLaboga
TECZOWY RAFAL TO TAKI SAM NARCYZ JAK NASZ SZCZECINSKI KOPERTOWICZ>JEGO WYBOR TO TRAGEDIA DLA POLSKI.
2020-07-08 18:43:36
św.Antoni
Miałem w życiu sposobność przebywać na wspólnym Ivencie w Rostoku z ludźmi od Marszałka.Przy szwedzkim stole, pierwsze co chłopaki zrobili, to zdjęli krawaty.Chwilę potem, całe szczęście, że zabrakło już nawet piwa.W kolejnych dniach na wykładach nasz reprezentacja pokazała europejskość.W życiu na Platformę,a na pewno już na Trzaskowskiego.Siara, siara, siara... .Wyobrażacie sobie pana Nitrasa w reprezentacji Prezydenta Polski?.
2020-07-08 18:23:28
FIGO
Trzaskowski, to taka sama "ciota" jak Biedroń.Chodząca pierdoła i nieudacznik.Będzie kleił na taśmę bezbarwną.To ma być mój Prezydent ?.W życiu !. Mówią na mieście teflonowy Rafałek. Czekam tylko, aż ten teflonik lekko popuści.Będzie trzeba znowu po tym POpaprańcu sprzątać.Wygra Duda, to trzeba będzie wreszcie zrobić w tej Polsce porządek.Takie kmioty jak Nitras, Arłukowicz do normalnej roboty , a nie za państwową kasę głupoty pokazywać. W normalnej robocie, to chłopaki Nitrasa szybko dojadą.Przyjdzie na to pora.Lalusie po...lone.Rafałek piz...czka i cała spółeczka.Won ze Szczecina !
2020-07-08 18:05:03
dla myslacych
Wczoraj teczowego Rafala na wspólnej konferencji poparli prezydent ''bigos'' i prezydent TW bezpieki ''alek'' Prezydenta dude poparla corka wielkiego rotmistrzaIwielkiego Polaka PIleckiego zamordowanego przez zydokomune.Kogo ty wybierasz ?
2020-07-08 17:16:54
mamy dosc
Rafal tych farmazonów ,które prawisz;ze jesteś niezależny,zeboisz się tylko zony i tescioweji wogole jesteś geniuszem.Dla ludzi myslacych to niczym nie różnisz od tego zalosnego budki czy petru.Jestes od nich bardziej przystojny znasz więcej jezykow ale słuchasz tylko po niemiecku.
2020-07-08 16:32:37
cdn
Trzaskowski wypad z Nitrasem z naszego miasta na zawsze.Specjalisci mowia ,ze macie dużo wspólnych zainteresowan i nawykow.
2020-07-08 16:21:11
abc
CZY KANDYDAT NA PREZYDENTA SZCZECINA NITRAS BEDZIE RYCZAL I ZABIERAL NIE SWOJE PRZEDMIOTY LUDZIOM?TO TAKI SAM POZIOM JAK ZASTEPCA ''CHARYZMATYCZNEGO"" BUDKI NIEJAKI TRZASKOWSKI.
2020-07-08 16:01:57
Trza! nam zmian
Dwóch kochających się mężczyzn musi mieć prawo do adoptowania dziecka!
2020-07-08 15:58:05
Lokator
Ile lokali ma Adamowicz?
2020-07-08 15:39:06
@fajnie by było
Macie fajny gabinet cieni, będziecie mieli fajnego prezydenta cienia.
2020-07-08 15:33:15
fajnie by było,
ale się PO_je..o (Neumann). Najlepszy PO_j..y to ten co głosił;"Mój wybór jest jednoznaczny, dyskutowałem o tym ważąc racje i podjąłem decyzję, że chcę być dalej polskim premierem. Być polskim premierem to stokrotnie ważniejsza rzecz dla mnie niż europejskie awanse.“
2020-07-08 15:30:40
Dlaczego nie na pl. Adamowicza?
BO SIARA
2020-07-08 15:26:56
Grześ
Ciekawe czym zbajeruje mieszkańców. Przypomnę że gdy wygra to wstrzyma inwestycje. Czyli budowa tunelu w Świnoujściu jest zagrożona. Zgodnie z hasłem " wszystko jest możliwe "
2020-07-08 15:20:43
@fajnie
Fajnie ? Nie darząc atencją socjalizmu pisowskiego - hieny ? A Ty kim jesteś tygryskiem czy żmiją ? Mam nadzieje ,że chamstwu fajnie nie będzie .Choćby tak jakaś HIENA wyrywała coś emerytom .
2020-07-08 15:19:31
Jędruś
Do Antoniego.Pewnie za 13-tą emeryturę to wleziesz w doopę Dudzie ale pamiętaj że jak już dojdziesz do gówna to będzie koniec Twego zasranego życia.Ty nie masz pojęcia jak wygląda normalna wolność bez pisu.
2020-07-08 15:17:32
@Szczecin do zs91
Puk, puk w łebek. Lecz się, popatrz na swoje przegrane życie. Gryzie Cię sumienie. Zrób uczciwy rachunek i spędż resztę życia w zgodzie z X przykazaniami. Pogódź sie z tym, że źle żyłeś. Przeproś wszystkich.
2020-07-08 15:16:56
fajnie by było
Fajnie by było mieć takiego prezydenta ale niestety 500plusowkie hieny zagłosują za PISem bo kredyty trzeba spłacać
2020-07-08 15:06:08
antyPIS
i co szczecińscy pisowcy Andrzej Szczecin olał ?
2020-07-08 15:04:38
patriota
Nasz nowy prezydent ! do zobaczenia
2020-07-08 15:03:40
czytam
Co z Solidarności- solidarności Polaków zostało na tym placu ? Na takie kampanie nadaje się plac Adamowicza . Tam już wszystko przejdzie . I WC jest obok .
2020-07-08 15:02:42
Trzask, prask i...
po Długopisie.
2020-07-08 14:58:37
korzenie
Matka kandydata. TW Justyna z domu Arens, po pierwszym mężu Ferster i synowa funkcjonariuszki UB. Po drugim mężu Trzaskowska. Donosiła na środowisko muzyczne, do którego miała dobry dostęp ze względu na męża muzyka.
2020-07-08 14:53:24
Dlaczego
A dlaczego nie na KODziarskim placu Adamowicza?
2020-07-08 14:27:54
gryffi
Dobrze, że nie będzie go w na Prawobrzeżu. Dąbie pozostaje czyste.
2020-07-08 14:13:52
wit
Ukochany kraj! Umilowany kraj! Trzask! Prask! Wrzask! Umilowane miasta i wioski - ukochany nasz przydent Czaskowski ! (pamietajcie nie wybierajcie Dudy) Umilowany kraj,ukochany kraj....
2020-07-08 13:46:17
Jarun
...słuchajcie, będzie lepiej jak Szambolej zapanuje, słuchajcie będzie lepie...ble, ble, ble
2020-07-08 13:38:38
Szczecin do zs91
Wypad to do ciebie.To że Szczecin Głosuje na Komuchow od dawna wiemy.Ale żeby popierać komucha syna matki TW to świadczy o obecnych komuchach którzy zjednoczeni się z Tęczowymi chcą przerobić Polskę na lgbtLand lub niemiecka kolonie.Idz i machaj teczową flaga dla twego idola klamcy Rafaua co nawet na marsz niepodległości chce iść z tymi których nazwał faszystami.Idz i wolaj w ekstazy Rafau Rafau. Ale porządnych szczecinian w to nie mieszaj.
2020-07-08 13:31:24
Edek
Panie trzaskowski żaden uczciwy i porządny obywatel tego miasta nie chce tu Pana i pańskiej świty .POlitycy tej formacji już się ,,zasłużyli ,,dla tego miasta i regionu nigdy więcej .
2020-07-08 13:30:35
kolorowe sukienki
pisowskie gamonie, w kolorowych sukienkach to kler chodzi, może przyjdą na wiec bo mają blisko. Ja proponowałbym Dziewuchom przynieść czarne parasolki i zasłonić przed tłumem zwolenników WYPAD. Żal ich.
2020-07-08 13:29:11
@Antoni
Ogarnij się, Antoś. To jest temat o Trzaskowskim, a nie o Dudzie.
2020-07-08 13:21:53
@Tylko na tęczowo.
W założeniu zapewne miało być śmiesznie. Wyszło żałośnie.
2020-07-08 13:17:36
@beee
Duda ostatnio mocno promuje pedofilów.
2020-07-08 13:14:25
Ktoś wie?
Jakie konkretnie zamierzenia dla Polski chce ten pan realizować poza "chcemy zmiany", co kiedyś trafniej nazywaliśmy TKM.
2020-07-08 13:12:09
@beee
Wróżbita jakowyś, czy jasnowidz? A, może tylko zwykły pisi dzban?
2020-07-08 13:11:51
do RP
Zawsze mozna sie wyprowadzic jak sie nie podba
2020-07-08 13:11:01
Taka prawda
wiesz tyle co zjesz i co Ci pisslamisci kaza to piszesz
2020-07-08 13:09:22
Antoni
Ciekawe czy znowu będzie opowiadał, że wszystko będzie robił, z każdym się dogada i pieniądze będzie dzielił. Dawno nie słyszałem tak odjechanego człowieka, kandydata. Jak ktoś chce jakąś ulicę w Szczecinie, to on załatwi. Nie zna konkretnie budżetu Państwa a chce wdrażać pomysł żony 200 zł do emerytury dla matek. W każdym razie na pewno będzie śmiał się z telewizji publicznej, prosto w kamerę i podkrecal swoich wyborców, żeby wspólnie się pośmiać. Oni już rządzi, nie ma możliwości żebym uwierzył w ich słowa. Hipokryci.
2020-07-08 13:08:45
Tylko na tęczowo.
Uwaga sympatycy Trzaskowskiego !!! Ponieważ Rafał wystąpi w tęczowej sukience , wymagane są u wszystkich tęczowe ubrania na wiecu , a mężczyżni muszą założyć sukienki ( oczywiście tęczowe ). Będzie pięknie.
2020-07-08 13:04:42
5th_element
Śmieszne, ze wyznawcy PiSu nazywają przeciwników komunistami. Wasza partia i długopis to PZPR w najgorszej odsłonie.
2020-07-08 13:01:55
ZS91
WYPAD z urzędu. Witamy kandydata Rafała Trzaskowskiego w Szczecinie, mieście patriotów, ludzi otwartych i zaradnych. Tacy w swojej masie jesteśmy i nie ma się czego wstydzić. Nasi dziadkowie, rodzice i my sami mamy najlepsze geny w kraju, mówimy najczystszą polszczyzną. Jesteśmy otwarci na świat i sąsiadów, nie boimy się Niemców i robimy z nimi dobre interesy. Czego chcieć więcej? Tylko mądrzejszych rządzących, słuchających nas. Niech Polaków nie dzielą i nie przeszkadzają w pracy. O to powinien zadbać Prezydent WSZYSTKICH POLAKÓW. W codziennych sprawach o siebie zadbamy sami, jesteśmy z Zachodniego Pomorza.
2020-07-08 12:48:56
Do RP
Stracony to jestes ty, twoj prezydent-marionetka, twoj premier-pinokio i twoi bohaterowie opozycji typu piotrowicz i pawlowicz...
2020-07-08 12:39:34
gość
Uwaga na trąbki, Nitras też będzie.
2020-07-08 12:38:31
beee
Będzie promował homoseksualizm i podwyżki cen wszystkiego, co da się podnieść
2020-07-08 12:23:46
RP
Szczecin to stracone miasto, gdzie komuniści zawsze mieli duże poparcie, więc nie ma się co dziwić, że jest tu tylu zwolenników zbrodniczego reżimu komunistycznego i jego wiernych funkcjonariuszy. Szkoda tylko prawdziwych Polaków, którzy muszą mieć takie nędzne otoczenie.
2020-07-08 12:07:07
Kenny
Trzaskowski na prezydenta. Czas zastąpić długopis który Polskę stowarzyszyłz z UE, wymyślił szczepionkę na szkarlatynę i jest pośmiewiskiem Świata a co za tym idzie ośmiesza Polskę i Nas Polaków.
2020-07-08 12:07:00
Paweł
Serdecznie witamy w Szczecinie przyszłego Prezydenta Polski.
2020-07-08 12:02:19
ed
Ci mile widziani goście przyjadą tłumne z Warszawy razem z Czaskoskim. Tak jak u Dudy.
2020-07-08 12:01:10
@Pytanie
Ten tunel, który rząd PiS drąży od 5 lat i nie wydrążył jeszcze ani metra?
2020-07-08 11:55:20
Pytanie
Czy tunel w Świnoujściu znajduje się na tzw. Liście Rafała?
2020-07-08 11:41:36