Czwartek, 20 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Trwa Piknik nad Odrą – jeszcze do niedzieli [GALERIA]

Data publikacji: 05 września 2020 r. 15:34
Ostatnia aktualizacja: 06 września 2020 r. 13:54
Trwa Piknik nad Odrą – jeszcze do niedzieli
 

Wielkie gotowanie, produkty regionalne, mobilne restauracje na kółkach, czy regionalne browary - to wszystko czeka na mieszkańców Szczecina na Wałach Chrobrego, gdzie trwa Piknik nad Odrą. 

Wielkie gotowanie to już tradycja Pikniku nad Odrą. W tym roku pan Krzysztof przygotował 10 tys. porcji górskiego przysmaku, jakim jest kwaśnica. W nalewaniu zupy pomagał mu marszałek województwa Olgierd Geblewicz. 

Odwiedzający Wały Chrobrego mogą również poznać ofertę regionalnych przedsiębiorców. W Alei Produktów Tradycyjnych czekają wystawcy między innymi z miodami, winami, chlebami, nalewkami, domowymi syropami i ciastami. 

Smakosze mogą również spróbować dań serwowanych z mobilnych restauracji w ramach XIII Festiwalu Smaków Food Trucków. Z tej okazji do Szczecina przyjechał m.in. wrocławski Pasibus.

- Cieszę się, że ten Pasibus przyjechał do nas z Wrocławia. Wiem, że jest w Szczecinie, ale nie lubię jeść w galeriach handlowych. A smaka na ich burgery przywiozłam właśnie z Wrocławia - mówi pani Kamila, który przyszła nad Odrę. 

W ugaszeniu pragnienia pomogą świeżo wyciskane lemoniady, a pełnoletni mogą spróbować trunków ze Strefy Browarów Rzemieślniczych, która znajduje się na tarasie Wałów Chrobrego. 

Wystawcy czekają na mieszkańców dzisiaj oraz w niedzielę.

(KaNa)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

bubel
2020-09-06 13:54:11
Podobno do gara ktoś wrzucił kota.
nn
2020-09-05 20:29:09
jedna maseczka na 20 ludzi....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA