poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trwa odczytywanie aktu oskarżenia Gawłowskiego

Trwa odczytywanie aktu oskarżenia Gawłowskiego

Trwa odczytywanie aktu oskarżenia Gawłowskiego
Data publikacji: 2020-01-21 11:40
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-22 09:32
Wywietleń: 1068 438981

Już ponad godzinę trwa odczytywanie aktu oskarżenia. Podczas przerwy Gawłowski stwierdził, że dowody jego niewinności są w aktach prokuratury. Jeden z jego adwokatów, mecenas Włodzimierz Łyczywek argumentował, że oskarżenie oparte jest na zeznaniach tylko jednego świadka.

(as)

Wcześniejsza informacja.

Fot. Ryszard Pakeiser

Komentarze

do @ Nie znam się na prawie
" Teraz inaczej patrzę na Grodzkiego. Ma duuuużo świadków." Jeden UB-atel jako świadek jest ważniejszy niż trzy "papugi" Staszka!
2020-01-22 09:30:36
pińcet plus
Napoleonowi zebrali pińcet podpisów a ile zebrali dla Staszka?Przecież jest tylko jeden świadek.Napoleon za to ma dużo świadków
2020-01-21 22:37:30
Nie znam się na prawie
Dziękuję za informacje. Teraz inaczej patrzę na Grodzkiego. Ma duuuużo świadków.
2020-01-21 17:45:15
RP
"wolne sądy"
2020-01-21 17:15:26
FILOZIF
WIEM , WCALE, TO PROROK Z
2020-01-21 16:29:03
inz, SOCHA
NIE SZKODA WYSOKI SĄDZIE CZASU, TO KRYSTALICZY CZYSTY DELIKWENT, A MOJA SPRAWA SPADKOWA TRWA JUZ 2ROK, SMIECHU WART, PO ZMARLEJ ZONIE I WYSTĘPUJE WSPÓLNOTA MAJATKOWA MAŁZENSKA I CO CZY MOZNA MIEC OBJEKCJE DO SZYBKOSCI NO NIE
2020-01-21 16:25:45
cdn
TO kolejna ustawka.Sedzia kodziarz wystepujacy na politycznych wiecach/lamie tym konstytucje/,obroncy szef od wiekow szczecińskiej adwokatury,ktory jest na ty z wiekszoscia sedziow.Nadzarca tego cyrku jest najbardziej skuteczny adwokat w eurokolchozie ''skaczący kon który mowi''ROMCIO GIERTYCH.
2020-01-21 14:40:28
Zgred
To Gawłowski odpowiada z wolnej stopy?
2020-01-21 13:32:06
teść pasierba do @ Nie znam się na prawie
"A ile, zgodnie z prawem powinno być świadków? Czy jakiś mecenas to wie?" Regułą jest; - im "niewinniejszy" świadek tym więcej "papug" - sprawdzone.
2020-01-21 13:15:38
cóż
wygląda na to że prokuratura polegnie z kretesem
2020-01-21 13:15:28
Do nie znam się na prawie
Zasada z prawa rzymskiego - jeden świadek to żaden świadek (testis unus, testis nullus).
2020-01-21 13:07:02
Vokl
O ile tyle jest dowódow korupcji to dlaczego takie osoby jeszcze chodzą na wolności
2020-01-21 13:02:14
!
Dopóki nie ma wyroku, jest niewinny - nawet, gdy media podawały tak bulwersujące dowody, które stawiają go w niekoniecznie dobrym świetle.
2020-01-21 12:14:43
Nie znam się na prawie
A ile, zgodnie z prawem powinno być świadków? Czy jakiś mecenas to wie?
2020-01-21 11:59:44