poniedziałek, 17 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rozpoczął się proces Gawłowskiego

Rozpoczął się proces Gawłowskiego

Rozpoczął się proces Gawłowskiego
Data publikacji: 2020-01-21 09:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-22 08:45
Wywietleń: 1230 438964

Właśnie rozpoczął się jeden z najgłośniejszych procesów w historii naszego miasta - przeciwko wpływowemu politykowi PO, obecnie senatorowi, Stanisławowi Gawłowskiemu. Ciąży na nim 7 zarzutów, w tym zarzuty korupcyjne. Przed rozpoczęciem rozprawy polityk stwierdził, że nie ma sobie nic do zarzucenia i że jest ofiarą politycznej nagonki - podobnie jak senator Tomasz Grodzki.

Na ławie oskarżonych w szczecińskim sądzie zasiadły też inne osoby oskarżone w sprawie korupcji w zakładzie melioracji.

Gawłowski podkreślał, że przyszedł do sądu, choć nie miał obowiązku się stawiać. Dowody prokuratury ocenił jako "sfabrykowane". Przypomnijmy, że na ich podstawie spędził w 2018 roku 3 miesiące w areszcie.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Monika
Co za ulga po odczytaniu aktu oskarżenia nie ma nic o marnej jakości koniakach,trzymamy poziom.
2020-01-22 07:18:08
pińcet plus
Staszek nie rozglądał się za jakimiś śmiesznymi podpisami pińcetplus tylko po chłopsku rozsądnie zainwestował w papugi.Wziął aż trzy i liczy że to bardziej pomoże niż pińcet.W sumie ma rację, już papugi mówią że niewinny bo jest tylko jeden świadek.Napoleon nie ma trzech papug i powinien coś w tej sprawie zrobić a nie liczyć na pińcet.
2020-01-21 22:33:33
teść pasierba do @ Wanda
Miła Wandziu, widziałaś(spotkałaś) kiedyś polityka z honorem? W polityce to się nie liczy, ważna jest skuteczność polityka i "czarowanie", czyli „Obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą.“
2020-01-21 13:28:07
do @teść pasierba
Cyt. "chodzi Ci o Staszka Koguta? Podobno już zamknięty." Dlaczego piszesz PO_dobno? W TVN i TVP PO_dawali iż Kogut z synem siedzi. Nie czytałeś?
2020-01-21 13:11:36
Staszek
Te Staszki to coś mają wspólnego w genach mimo innych poglądów politycznych np. Tych Staszek Kogut z PiS a Staszek Gawlowski z PO
2020-01-21 13:09:19
adwkat
PO-Gawłowaki do jedna PO-fałszywa bajka, ale dlaczego adwokat Łyczywek kala dobre - kiedyś - nazwisko swojej rodziny?
2020-01-21 13:00:08
Rezydent Apartamentu
Dlaczego nie zostały zweryfikowane głosy wyborców na sanatora Gawłowskiego?
2020-01-21 11:45:29
weger
Polska za rządów PiS to państwo bezprawia - można spodziewać się wszystkiego
2020-01-21 11:21:01
chwała bohaterom
Staszek Gawłowski i marszałek Grodzki powinni mieć swoje aleje w Szczecinie bo to wybitni Szczecinianie tak samo zresztą jak Adamowicz!
2020-01-21 11:07:46
Wanda
Ciekawe czy w przypadku uniewinnienia, Ziobro będzie miał choć na tyle honoru by publicznie przeprosić Gawłowskiego
2020-01-21 10:54:40
...
O, jest mecenas z Ligi Polskich Rodzin!
2020-01-21 10:45:09
@teść pasierba
chodzi Ci o Staszka Koguta? Podobno już zamknięty.
2020-01-21 10:41:41
cdn
SEDZIA będzie ten ,który wiecowal razem z Stachem na kodziarskiej hucpie dla poparcia nadzwyczajnwj kasty.Slawek Neuman zna już wynik tego cyrku?
2020-01-21 10:36:22
Janek bury
CZY te oczy mogą klamac czy tez nie?
2020-01-21 10:31:44
Nagonka trwa
Zarzuty rzetelne jak za czasów stalinowskich.
2020-01-21 10:20:22
Kurierze
Senatora Gawłowskiego - trochę szacunku
2020-01-21 10:12:06
Olek
A gdzie będzie Plac Gawłowskiego? Szczecin słynie z upamiętniania złodziei.
2020-01-21 10:05:18
teść pasierba
O jejku! Zamkną mi Staszka i zabiorą mój apartament te wstrętne "PiSiory".
2020-01-21 09:52:45