Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Trwa nasz konkurs fotograficzny na Dzień kota

Data publikacji: 2020-01-30 20:33
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-31 11:22
Trwa nasz konkurs fotograficzny na Dzień kota
 

Przypominamy, że nasz konkurs fotograficzny trwa! Wybieramy najpiękniejszego kota/kotkę roku 2020, a to z okazji zbliżającego się zwinnymi kocimi krokami, przypadającego na 17 lutego, Międzynarodowego Dnia Kota.

Zdjęcia pupili można przysyłać jeszcze do najbliższego poniedziałku, drugiego lutego. Prosimy o wysyłanie pojedynczych (bardzo ważne!) zdjęć na mail: konkurs@24kurier.pl lub w komentarzach pod postem na naszym FB. Uwaga! Koniecznie należy podać imię kotki/kota oraz swoje dane.

Zdjęcia pojawią się czwartego lutego na naszej stronie  24kurier.pl i zaczniemy głosowanie. Potrwa ono do 14 lutego do godziny 12. A już 17 lutego nasi Czytelnicy będą mieli okazję poznać zwycięzcę.

Oprócz sławy i prestiżu nagrodą dla zwycięzcy będzie  kompleksowa pielęgnacja kociej piękności (czesanie, czesanie z kąpielą, strzyżenie) w Salonie piękności psa i kota BELINA , zestaw książek dla właściciela i smakołyki dla zwycięskiego kota.

Będziemy mieli też nagrody pocieszenia za drugie i trzecie miejsce.

Zapraszamy do sympatycznej zabawy - w końcu świat do tej pory nie wymyślił niczego piękniejszego i zabawniejszego niż kot ;)

(lem)

Na zdjęciu: Ten kotek nie bierze udziału w konkursie, ale serdecznie zaprasza inne koty do naszej foto - zabawy.

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ