czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Trójki i dziesiątki wracają na trasę

Trójki i dziesiątki wracają na trasę [GALERIA]

Trójki i dziesiątki wracają na trasę
Data publikacji: 2019-07-18 21:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 12:16
Wywietleń: 2428 403408

W najbliższy weekend na swoje stałe trasy, tj. z przystankiem końcowym Las Arkoński (już po przebudowie), mają wrócić tramwaje linii nr 3 i 10. Jeśli nie wystąpią żadne nieprzewidziane okoliczności podczas częściowego odbioru i przejazdu technicznego tramwaju, stanie się tak w sobotę (20 lipca). Tym samym zlikwidowana będzie tymczasowa komunikacja zastępcza na odcinku od ronda im. Jerzego Giedroycia linią autobusową 803.

Tramwaje na linii nr 3 kursować będą na trasie Las Arkoński – Pomorzany według nowego rozkładu jazdy, a składy linii 10 na trasie Gumieńce – Las Arkoński według specjalnego rozkładu jazdy.

Wznowienie ruchu tramwajów do nowej pętli jednak nie oznacza, że od soboty pasażerowie w pełni będą mogli z niej korzystać. Do czasu oddania do użytku terenu w obrębie samej pętli Las Arkoński przystanki na niej pozostają wciąż tymczasowo nieczynne. Przystankiem początkowym i końcowym dla pasażerów obu linii będzie przystanek „Wojciechowskiego”.

Ponadto od niedzieli (21 lipca) i w kolejne do końca wakacji swą stałą trasą Dworzec Główny – Las Arkoński – Pomorzany – Dworzec Główny jeździć będą zabytkowe wagony linii turystycznej 0. ©℗

Tekst i fot. (MIR)

Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę Trójki i dziesiątki wracają na trasę

Komentarze

Pionier
To ciągle jednak będzie-jest plac budowy.Po co oddawać coś co jest prowizorką.Bo presja czasu,presja terminu,presja społeczna-? Idąc tym tokiem myślenia już teraz można mieszkańcom obwieścić że węzeł Łękno oraz rondo na Wojska Polskiego jest częściowo gotowe do użytkowania i z pewnymi ograniczeniami już można z nich korzystać.Absurd goni absur-Bareja w pełnej krasie.Oddajcie chociaż coś "pod klucz" i w terminie,chociaż jedną inwestycję w terminie i bez warunkowego użytkowania.
2019-07-19 10:56:32
tre
tory moze tym razem może i beda dobre ale podstacja zasilająca w prąd ta przestarzała która istnieje tzw.Las Arkoński nie da poprostu rady w razie swarii a o nowej nikt w T.S.Nie pomyslał.Nawet nie ma jej póki co w planach.Ale Prezes dostanie pewnie kolejną premie od Prezydenta za inwestycje bagatela42tyś.
2019-07-19 09:15:54
torowiec
TYLKO OBY ZNOWU SIĘ NIE OKAZAŁO , ŻE TORY BYŁY ZŁE I SPAWY TEŻ BYŁY ZŁE
2019-07-18 21:37:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie