wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tragiczny pożar altanki

Tragiczny pożar altanki (akt. 1)

Tragiczny pożar altanki
Data publikacji: 2017-03-18 07:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:31
Wywietleń: 1251 225274
W pożarze na działkach przy ul. Księżnej Anny zginęła kobieta, ale strażakom udało się uratować jej psa. Jest ranny: po zaopatrzeniu lekarsko-weterynaryjnym jest już pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.
To pies w typie husky. Sierść na całym ciele ma osmoloną, a ciężko poparzoną tylną łapę oraz grzbiet. Strażacy na ratunek rannemu zwierzęciu wezwali pogotowie interwencyjne schroniska. To przetransportowało psa do gabinetu weterynaryjnego, gdzie został opatrzony, podano mu niezbędne leki. Następnie został przewieziony do schroniska, gdzie przebywa pod stałym nadzorem lekarsko-weterynaryjnym, opiekują się nim pracownicy i wolontariusze placówki.
W tragicznych okolicznościach stracił dom. Będzie potrzebował nowego. Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc pogorzelcowi są proszone o kontakt ze schroniskiem - tel. +48 91-487-02-81.  
(an)  

***

Wcześniejsza informacja

Do tragicznego pożaru doszło przy ul. Księżnej Anny w Szczecinie. Tuż przed północą w piątek zapaliła się tam altanka. W pożarze zginęła kobieta.

Ogień został ugaszony przez strażaków. Na miejscu trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii. (k)

Fot. Czytelnik

Komentarze

Huska
Witam chciałabym tylko poinformować że Sonia z tego pożaru ma od tygodnia ma już swój dom i jest z nią coraz lepiej. Pozdrawiamy .
2017-04-19 14:07:41
bardzo żal
tacy ludzie to bohaterowie, nie mają wiele ale potrafią podzielić się i zadbać o biedne zwierzę, również te panie i panowie którzy opiekują się kotami, a najczęściej są pogardliwie i bardzo źle traktowani, ludzie ci poświęcają swój czas, pieniądze,miejsce a w zamian za to są wyszydzani, opluwani, robi się im różne świństwa zapominając że dzięki kotom nie zjedzą ich szczury
2017-03-19 10:12:47
shadow
Znałam ta panią osobiscie,kochała zwierzeta bardziej jak ludzi.Ludzie nią pomiatali,przeszła w zyciu straszna tragedię.Szkoda kobiety,znam tez tego psa,a raczej suczke ktora sie uratowała...
2017-03-18 20:15:34
M.Dem.
A mnie szkoda takich ludzi, co to podzieli się z psem i tym nędznym zadaszeniem w nędznym miejscu i tym jedzeniem na jakie go stać ... Wielu ludzi zeszło na dno, wielu się zmarnowalo. Szkoda.
2017-03-18 16:09:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie