niedziela, 29 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tragiczny finał poszukiwań zaginionej

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej
Data publikacji: 2017-07-21 10:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:45
Wywietleń: 2301 277022

Niestety poszukiwania zaginionej Elżbiety Bajerskiej mają swój tragiczny finał. Goleniowska policja poinformowała o odnalezieniu ciała kobiety.

- Zwłoki odnaleziono w Nowogardzie. Trwają czynności i na razie nie możemy udzielić więcej informacji - powiedziała st. asp. Julita Filipczuk.

 

***

Wcześniejsza informacja 

W czwartek (20 lipca) zaginęła Elżbieta Bajerska z Nowogardu. Starsza kobieta wyszła z domu zabierając ze sobą rower i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja informuje, że Elżbieta Bajerska mieszka przy ul. Bohaterów Warszawy w Nowogardzie. Zaginiona ma 64-lata, jest szczupłej budowy ciała. Podajemy rysopis: wzrost 148 cm, waga ok. 55 kg, włosy kasztanowe, proste, krótkie, oczy zielone, twarz okrągła.

W chwili zaginięcia kobieta była ubrana w letnią, czerwoną kurtkę (do pasa), białą bluzkę i ciemne spodnie. Gdy wychodziła z domu, zabrała niebieski rower typu damka.

Osoby znające miejsce pobytu lub posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowogardzie tel. 91-579-23-11 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel 997 lub 112.

(reg)

Fot. Archiwum

Komentarze

eh
Starsza kobieta? Ludzie, ta pani ma dopiero 64-lata. To co dopiero powiedzieć o 77-letnim europośle J. Buzku lub 73-letnim pośle S. Niesiołowskim?
2017-07-21 11:09:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie