Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Tożsamość ofiary na podstawie karty bankomatowej

Data publikacji: 01 lipca 2016 r. 16:27
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:08
Tożsamość ofiary na podstawie karty bankomatowej
 
Karta do bankomatu odnaleziona w kieszeni mężczyzny, którego ciało leżało na obwodnicy Stargardu, pozwoli prawdopodobnie ustalić tożsamość ofiary. Na razie miejscowi policjanci szukają wciąż jeszcze świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia. 
Przypomnijmy, że w nocy z 25 na 26 czerwca br. na drodze krajowej nr 10 w pobliżu wiaduktu między węzłami Stargard Wschód i Stargard Centrum przejeżdżający tamtędy kierowcy znaleźli ciało mężczyzny, który zmarł w nieznanych okolicznościach. 
- Ze względu na obrażenia, trudno określić także tożsamość ofiary - twierdzi st. sierż. Magdalena Mickiewicz ze stargardzkiej KPP. - Na podstawie znalezionej u niego karty do bankomatu stwierdzono wstępnie, że był to 27-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego. Na razie jednak trwa weryfikacja danych tego mężczyzny. 
Policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora, aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia na obwodnicy. Osoby, które posiadają istotne informacje na ten temat, proszone są o kontakt z KPP w Stargardzie albo pod nr tel. 997 lub 112.  ©℗
(gra)
Fot. (arch.)
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA