piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Krew dla Grzegorza

Krew dla Grzegorza

Krew dla Grzegorza
Data publikacji: 2016-06-27 11:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 4690 141157

Grzegorz Hatylak, były dziennikarz Kuriera Szczecińskiego i Radia Szczecin oraz członek zespołu Qftry, ponad tydzień temu został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Jego znajomi i przyjaciele proszą o wsparcie w tych trudnych chwilach. „Ześ" najbardziej teraz potrzebuje krwi - jego grupa to AB Rh+, ale pomóc mogą także osoby z innymi grupami.

- Cały czas potrzebujemy krwi, każdej grupy - mówi Anita Agapow z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. - Nie wiemy, jak dużo i jakich preparatów krwiopochodnych będzie potrzebował pan Grzegorz. Na razie, na szczęście, sytuacja - jeśli chodzi o zaopatrzenie w potrzebną mu krew - jest dobra. Przychodzą osoby, żeby ją oddać specjalnie dla niego. Wiem, że także zbiórka prowadzona jest w wojskowym klubie krwiodawstwa, zbierano ją również na festynie. Ale codziennie musimy uzupełniać zapasy, dlatego cały czas gorąco prosimy o wsparcie.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa czynne jest od poniedziałku do piątku - rejestracja prowadzona jest w godz. 7.15-13.15.

(sag)

Fot. D.GORAJSKI  (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie