Sobota, 30 września 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Krew dla Grzegorza

Data publikacji: 27 czerwca 2016 r. 11:44
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:07
Krew dla Grzegorza
 

Grzegorz Hatylak, były dziennikarz Kuriera Szczecińskiego i Radia Szczecin oraz członek zespołu Qftry, ponad tydzień temu został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Jego znajomi i przyjaciele proszą o wsparcie w tych trudnych chwilach. „Ześ" najbardziej teraz potrzebuje krwi - jego grupa to AB Rh+, ale pomóc mogą także osoby z innymi grupami.

- Cały czas potrzebujemy krwi, każdej grupy - mówi Anita Agapow z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. - Nie wiemy, jak dużo i jakich preparatów krwiopochodnych będzie potrzebował pan Grzegorz. Na razie, na szczęście, sytuacja - jeśli chodzi o zaopatrzenie w potrzebną mu krew - jest dobra. Przychodzą osoby, żeby ją oddać specjalnie dla niego. Wiem, że także zbiórka prowadzona jest w wojskowym klubie krwiodawstwa, zbierano ją również na festynie. Ale codziennie musimy uzupełniać zapasy, dlatego cały czas gorąco prosimy o wsparcie.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa czynne jest od poniedziałku do piątku - rejestracja prowadzona jest w godz. 7.15-13.15.

(sag)

Fot. D.GORAJSKI  (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA