Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Tour Salon z nagrodami

Data publikacji: 16 października 2015 r. 17:09
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:30
Tour Salon z nagrodami
 

Stoisko województwa zachodniopomorskiego zostało nagrodzone „Złotym Akantem" na Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu. Natomiast CIT w Gryfinie i koszaliński RCIT zostali laureatami konkursu na najlepsze centrum informacji turystycznej w 2015 roku.
Na trwającym do soboty 17 października Tour Salonie zachodniopomorska ekspozycja zdobyła statuetkę „Złotego Akanta" w konkursie „Acanthus Aureus". Jego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nagradzane są w nim najlepiej zaprojektowane i przygotowane stoiska. Tradycyjnie już naszą prezentację (100 m kw.) przygotowała Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna z samorządem województwa.
Z kolei Polska Organizacja Turystyczna podczas Tour Salonu nagrodziła laureatów XI Konkursu na Najlepsze Centrum „it" w 2015 roku. W kategorii 2 gwiazdki pierwsze miejsce zajęło Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie. Natomiast wśród trzygwiazdkowych drugą lokatę zdobyło Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie.
Poza tym, dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne" uhonorował gminę Rewal za poświęcony jej przewodnik oraz miniprzewodnik.

(mag)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA