wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2015 > Szansa na nagrodę publiczności

Szansa na nagrodę publiczności

Szansa na nagrodę publiczności
Data publikacji: 2015-09-17 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-17 13:36
Wywietleń: 751 21166

Przed nami ostatni tydzień najbardziej znanej i lubianej zielonej rywalizacji: „Całego Szczecina w kwiatach". To czas szczególny, kiedy to Czytelnicy „Kuriera" spośród finalistów konkursu mają okazję wskazać swego faworyta do nagrody publiczności. Głosowanie odbywać się będzie drogą SMS-ową. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn-Zdrój.


Tradycyjnie, w ostatnią niedzielę września, spotkamy się w „Rajskim Ogrodzie" na finałowej gali prestiżowego „Całego Szczecina w kwiatach". W oczekiwaniu na werdykt jury emocje rosną. Jednak oprócz miejsc na podium na finalistów konkursu czekać będą także dwie nagrody specjalne: ogrodnika miasta oraz publiczności.


Pierwsza z nich to arbitralny wybór Magdaleny Grycko - wicedyrektor Zakładu Usług Komunalnych, pełniącej rolę miejskiego ogrodnika. Natomiast druga z nagród - o jej przyznaniu zdecydują nasi Czytelnicy, w głosowaniu.

Od poniedziałku (21 bm.), na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - będziemy publikowali pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu finaliście zostanie przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do wybranego kandydata).

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września, do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn- Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).
Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury. ©℗

A. NALEWAJKO

Fot. Arleta NALEWAJKO

Szansa dla Czytelników „Kuriera": głosując SMS-ami mogą wskazać faworyta w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach" i tym samym zdecydować o przyznaniu nagrody publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn- Zdrój.

Komentarze

Szczeciniak
Piękne zdjęcie pięknego ogrodu. Jest czego pozazdrościć właścicielom! Gratuluję
2015-09-17 10:52:00

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie