wtorek, 28 stycznia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Cały Szczecin w kwiatach 2015 > Szansa na nagrodę publiczności

Szansa na nagrodę publiczności

Szansa na nagrodę publiczności
Data publikacji: 2015-09-17 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-17 13:36
Wywietleń: 654 21166

Przed nami ostatni tydzień najbardziej znanej i lubianej zielonej rywalizacji: „Całego Szczecina w kwiatach". To czas szczególny, kiedy to Czytelnicy „Kuriera" spośród finalistów konkursu mają okazję wskazać swego faworyta do nagrody publiczności. Głosowanie odbywać się będzie drogą SMS-ową. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn-Zdrój.


Tradycyjnie, w ostatnią niedzielę września, spotkamy się w „Rajskim Ogrodzie" na finałowej gali prestiżowego „Całego Szczecina w kwiatach". W oczekiwaniu na werdykt jury emocje rosną. Jednak oprócz miejsc na podium na finalistów konkursu czekać będą także dwie nagrody specjalne: ogrodnika miasta oraz publiczności.


Pierwsza z nich to arbitralny wybór Magdaleny Grycko - wicedyrektor Zakładu Usług Komunalnych, pełniącej rolę miejskiego ogrodnika. Natomiast druga z nagród - o jej przyznaniu zdecydują nasi Czytelnicy, w głosowaniu.

Od poniedziałku (21 bm.), na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - będziemy publikowali pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu finaliście zostanie przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do wybranego kandydata).

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września, do godz. 23.59. Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn- Zdrój (zaproszenie dwuosobowe).
Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury. ©℗

A. NALEWAJKO

Fot. Arleta NALEWAJKO

Szansa dla Czytelników „Kuriera": głosując SMS-ami mogą wskazać faworyta w konkursie „Cały Szczecin w kwiatach" i tym samym zdecydować o przyznaniu nagrody publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko uznanie, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn- Zdrój.

Komentarze

Szczeciniak
Piękne zdjęcie pięknego ogrodu. Jest czego pozazdrościć właścicielom! Gratuluję
2015-09-17 10:52:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie