Sobota 25 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Toi-toi w roli głównej

Data publikacji: 2017-06-21 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:43
Toi-toi w roli głównej
 

Na ul. Kwiatowej w Szczecinie ledwo kilka znaków i to jeszcze poodwracanych i toi-toi w centralnym punkcie trawnika na placu budowy przejętym przez Elbud od ZDiTM.

Tablice informacyjne wskazujące objazdy (w liczbie dotąd dwóch) też są na rozjeździe od strony ul. Ku Słońcu i na ul. Leopolda Okulickiego, ale mimo zapowiedzi ZDiTM o utrudnieniach w ruchu samochodami można jeździć w tym rejonie na razie bez zmian. Tak było w poniedziałek, tak było też we wtorek i będzie - jak ustaliliśmy - jeszcze przez kilka najbliższych dni z weekendem włącznie.

- W związku z tym, że obecne prace nie powodują utrudnień w ruchu, (wkrótce ruszą m.in. roboty w zieleńcach czy przy kanalizacji deszczowej, znajdujących się poza pasem ruchu), nie ma jeszcze potrzeby zamykania ruchu na ul. Kwiatowej dla pojazdów samochodowych - wyjaśnił Szymon Wasilewski, rzecznik prasowy ZDiTM. - Wykonawca ustawił już oznakowanie pionowe, ale zdecydowano, że zostanie ono zasłonięte. Planowany termin wprowadzenia czasowej organizacji ruchu to najbliższy poniedziałek. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław Winconek

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ziomek
2017-06-21 17:07:55
Jak juz to wahadłowy, a nie kołowy

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA