czwartek, 02 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tłumy na pikniku NATO

Tłumy na pikniku NATO [GALERIA, FILM]

Tłumy na pikniku NATO
Data publikacji: 2019-09-21 15:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-21 23:40
Wywietleń: 3258 416427

Tłumnie jest na szczecińskich Wałach Chrobrego, gdzie odbywa się wojskowy piknik z okazji 20-lecia Wielonarodowego Korpusu Północno - Wschodniego.

Starsi i młodsi oglądają wystawione tam czołgi Leopard, bojowe wozy piechoty, Rosomaka i  Boxera, czyli kołowe transportery opancerzone, samobieżne armatohaubice, moździerze i wyrzutnie rakietowe. Jest też szpital polowy.

Do godz.21.30 w sobotę można zwiedzać m.in. ORP „Poznań”, ORP „Drużno”, łotewską jednostkę „Talivaldis”, niemieckiego poszukiwacza min FGS „Weilheim” i inne okręty. 

O godz. 20 rozpoczną się pokazy „Teatru Ognia”.

(mag)

Fot. i film: Tomasz Tokarzewski

Fot. z pokazów lotniczych Przemysław Wójcik

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

 

 

 

 

 

 

Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO Tłumy na pikniku NATO

Komentarze

Grześ
Dziwne że nie było polskich prominentnych polityków i to bez szefa MON.
2019-09-21 23:28:29
Born in the PRL
Niby NATO ale w powietrzu ciągle ZSRR. MI-24 Hind ciągle w cenie no i nie zniszczalne SU-22. Na nabrzeżu też nie lepiej - jedyny okręt prezentujący jakąś wartość bojową to ORP 'Poznań" - projekt 767 na licencji ZSRR zbudowany w 1989 roku
2019-09-21 20:18:23
Impreza super!
Szkoda, że w piątkowym Kurierze ani słowa o niej nie było, ale, jak widać, szczecinianie czerpią informacje z innych mediów.
2019-09-21 17:07:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Dom Jutra Ikei

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie