środa, 23 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Tęczowa pogoda na placu Solidarności

Tęczowa pogoda na placu Solidarności

Tęczowa pogoda na placu Solidarności
Data publikacji: 2019-09-14 12:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-15 19:15
Wywietleń: 1474 414705

Na pl. Solidarności w Szczecinie w sobotę (14 września) pojawiła się wielka tęczowa flaga i ogromne czerwone serce, a wokół nich napisy: Szczecin bez homofobii!, Wolność to My, Miłość to My, Wyjdźcie z szafy, Chodźcie z nami! To niecodzienne zaproszenie do udziału w 2. Marszu Równości, jaki o godz. 14 ma ruszyć z dawnej alei kwiatowej na pl. Żołnierza Polskiego.

(an)

Fot. Arleta Nalewajko

Czy popierasz Marsz Równości?

Tęczowa pogoda na placu Solidarności Tęczowa pogoda na placu Solidarności

Komentarze

Wiosna
Lgbt to komunistyczna chołota !
2019-09-15 19:06:30
Polka
Sie odbyło. Duzo pozytywnych osób. Przewaga młodzieży co cieszy i daje nadzieje, że kiedyś po przegranej PIS wyjdziemy z zaścianka. Młodziez jeżdzi na zachód, widzi że homoseksualiści nikomu i niczemu nie zagrażają. Że nawet tam gdzie dozwolone sa małżeństwa i adopcja dzieci nic złego się nie dzieje i żadne wartości rodzinne nie sa zagrożone. Młodzi wiedzą, ze Kościół i Kaczyński przesadzają. Że szczują na ludzi bo ida wybory a elektorat jest jaki jest.
2019-09-15 17:57:10
Szczecinianin
Dziwię się, że tylu imbecyli-bezmózgowców mieszka w Szczecinie, którzy nie popierają Marszu Równości, tylko dążą aby cofnąć Poskę do średniowiecza. Zacofani ludzie, którzm nie wchodzą mądrości do głowy !!!
2019-09-15 11:13:26
A WIEC - w dniu 13.10.2019 roku
Glosujemy raz jeszcze: na PiS, Solidarna Polske i wszystko to... co nazywa sie Rzeczpospolita Polska czyli Nasza Ukochana Ojczyzna !!!
2019-09-14 23:07:49
Że przy miejskiej kostnicy się zbierają - to dobre. Prorocze.
.
2019-09-14 21:45:27
Antoni
Prowokacja. I tak właśnie funkcjonujemy, my ludzie.
2019-09-14 20:40:03
do "brawo Realista!!"
Wiem, że tego nie napiszesz ale ciekaw jestem jak twój dziadek w 1989 roku zjadał legitymację PZPR to popijał "Stoliczną" czy "Wyborową" ?
2019-09-14 18:42:52
Gdzie straż miejska?
Przecież na tym placu nie wolno niczego mazać. Jest tabliczka z regulaminem, który wyraźnie tego zabrania. Tutaj ginęli ludzie, to jest święte miejsce, a nie cyrk. Tolerancja dla łamania prawa?
2019-09-14 18:34:25
do Brawo "Realista" !!
Boję się takich nienawistników, jak ty.
2019-09-14 18:30:48
Brawo "Realista" !!
Mało kto lepiej ,by to ujął , obecne tu na forum i wokoło zaślepione 500+ jednostki nawet nie są w stanie konstruktywnie i przyszłościowo myśleć !! Mobilizujmy tych , którzy nie chodzą na wybory , aby zapobiec DYKTATURZE KACZORA i innych ociężałych umysłowo patoli. Pozdrawiam!
2019-09-14 18:20:46
"Realista" - oślizgła, tęczowa obłudo.
.
2019-09-14 18:16:15
POdtek katastralny
jeżeli jest wolnośc to dlaczego zawieszono prof nalasowskiego przez UMK w toruniu za wpis o lgtb.
2019-09-14 17:23:58
Filip
Tam powinn być napisane Chodzcie z Nami Wykolejeńcami !!!!
2019-09-14 16:17:43
Prawo
Artykuł 51 Kodeksu wykroczeń " Kto wywołuje zgorszenie..."
2019-09-14 15:11:43
max
Raczej chemiczna pogoda, nad Szczecinem same chemtrails które w ogóle nie wywołują zainteresowania ekoterrorystów bo za to im nie płacą!
2019-09-14 14:41:15
@realista
Gdzie się podziało 250 mld z budżetu państwa?
2019-09-14 14:31:01
beee
Promocja homoseksualizmu na całego
2019-09-14 14:21:27
do "Realista" - jestem na tyle realistą, że wiem,
że będziesz szedł w pierwszym szeregu rozhisteryzowanych tęczowych. Będziesz się wydzierał dyszkantem, że chcesz kochać i być kochanym. Jesteś chodząca, wrzeszcząca obłuda i targowica. i będziesz wstawiał takie teksty jak tu zamieściłeś.
2019-09-14 14:07:06
Obs.ryver
A gdzie radny Matoecki i jego ministranci??????? Nie obronili "anioła wolności"???? Po co nam taki poseł co tylko gada a nie robi tego naobiecywał??? Kiedy wezmie szczotkę, kubeł wody, mopa czy szmatę w PiSdzielczą garść i zacznie zmywać ten plac??? A może skleja PiSdzielczy l o d o ł a m a c z PUMA i czasu mu zabrakło?????
2019-09-14 13:54:13
Realista
Drodzy obywatele. niech sobie zwolennicy LGBT chodzą w marszu, i niech Ci co nie chcą niech w nim nie idą. To nie jest najważniejsze. Politycy chcą nas okłamać, że to jest jakaś ideologiczna wojna. Nic bardziej mylnego. To sprawa poboczna. Polityczny populizm, sianie nieufności, skłócanie ludzi i rozkradanie wysoko płatnych stanowisk, opłacanie zawodowych hejterów i zwiększanie podatków i POWSZECHNA DROŻYZNA I INFLACJA to są najważniejsze problemy!!! jak widzisz że cwani politycy drą się na jakieś ideologie i gadają o ideologiach - to pomyśl o czym nie chcą zebyście myśleli - o gospodarce! Gospodarka wbrew pozorom ledwo zipie, obciążenia finansowe coraz większe. Rozdają pieniądze i się chwalą, ze mają duże wpływy do budżetu - to czemu ciągle likwidowane są oddziały szpitalne? czemu dróg nie budują? Bo resztki pieniędzy przeznaczją na przekupywanie społeczeństwa albo na nagrody dla siebie samych. To są prawdziwe problemy. A co do maszu tęczowych- a niech sobie idą. mnie tam nie będzie, ale jak chcą to niech maszerują- mamy wolność (narazie...)
2019-09-14 13:05:29
do marginesu
Szczecin wolny od promocji zboczeń!
2019-09-14 12:24:58
Roksana ekolożka
Bezmyślnie mażąc pozostawili dodatkowy ślad węglowy na naszej ukochanej planecie Ziemia
2019-09-14 12:17:10
?
Gdzie są porządni ludzie, dlaczego nikt nie zmył tego szkaradziejstwa i daje przyzwolenie na akty wandalizmu?
2019-09-14 12:13:35
Szafa
Wszystko to opowieści z szafy.Szczecin wolny od ideologii, więcej wolność i tolerancji