piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Targ Rybny się rozkręcił

Targ Rybny się rozkręcił

Targ Rybny się rozkręcił
Data publikacji: 2016-06-10 10:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 550 138483

Jeszcze w piątek (10 czerwca) można odwiedzić Targ Ryby na małym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Trzydniowa impreza na początku nie cieszyła się dużym zainteresowaniem, ale w czwartek było znacznie lepiej.

Rozstawione stoiska oferują ryby i przetwory rybne, a pomiędzy nimi uwijają się artyści - żonglerzy, magicy, szczudlarze. Są zabawy, występy i liczne konkursy z nagrodami.

Jedno ze stoisk, przygotowane przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, promuje program operacyjny "Rybactwo i Morze".

Impreza, która towarzyszy 4. Międzynarodowemu Kongresowi Morskiemu, zakończy się w piątek "Kulinarnym show" i występem (o godz. 17) młodzieży z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie. (ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

Targ Rybny się rozkręcił

Komentarze

obserwator
TARG RYBNY POWINIEN MIEĆ MIEJSCE NA ŁASZTOWNI W OKOLICY STAREJ RZEŻNI I PORTU RYBACKIEGO GRYF.TE DWIE ZAPRZYJAŻNIONE FIRMY MOGŁYBY UDOSTĘPNIĆ SWOJE TERENY NA TEN CEL.TAKŻE OBECNOŚĆ RESTAURACJI ZAMKOWA MOGŁABY POMÓC W KWESTII ORGANIZACYJNEJ I KULINARNEJ.W CHLODNI GRYF MNÓSTWO RYB SIE SKŁADUJE - RÓŻNE GATUNKI - MOŻNA BY SPRZEDAWAĆ PROSTO Z CHŁODNI.
2016-06-11 20:25:30
nasza mała stabilizacja
Targ rybny na dziedzińcu zamku???? Poroniony pomysł.Z tym to się wychodzi do ludzi państwo organizatorzy!!!!!
2016-06-10 21:55:59
Acha
Poszlismy z mezem na spacer w środę na dziedziniec, zobaczyć jak targ się prezentuje. Nie zostalismy wpuszczeni, bo byla imprezka dla pasibrzuchow z urzedu.Przy okazji: firma która ochrania tę imprezę to żenada, pan był w skrócie burakiem, zero kultury.
2016-06-10 11:05:18
Rob
Trudono uwierzyc, ze Pani dyr. Zamku zostala Kobieta Roku czzy jakos tak, wystarczy tylko uwaznie sie przespacerowac wokol Zamku i widac tam wiele tandety, krzywych sciezek, brudu zamkowej elweacji od strony Trasy Zamkowej oraz skandalicznego stanu obydwu zamkowych Dziecincow,kostka, ktora wylozone sa dziedince brukowa powoduje, ze mozna sobie powykrecac nogi.Zrobic sobie po prostu krzywde.Moim zdaniem to jest skandal!!!! a nie powod do nagradzania za nie do konca wykonana prace. Uprzejmie prosze Panstwa dziennikarzy by poszli na spacer i uwaznie sie przyjrzeli jak wygladaja sciany zamku od strony nitki wjazdowej Trasy Zamkowej, jak wygladaja dziedzince, i rzetelnie opisza i sfotografuja.Uwarzam sie nagroda dla Pani Igielskiej zostala przynana na wyrost.
2016-06-10 11:01:42
mm
Ta impreza w tym miejscu to niewypał. Ale jak pani Igielska została według Kuriera Szczecinianką Roku, to znaczy, ze według Kuriera impreza musiała się udac. Żenada...
2016-06-10 10:25:12

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie