niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Tańsze ciepło na lewobrzeżu

Tańsze ciepło na lewobrzeżu

Tańsze ciepło na lewobrzeżu
Data publikacji: 2017-10-30 13:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:29
Wywietleń: 1160 298815

Od 30 października mieszkańcy lewobrzeżnej części Szczecina będą mogli taniej ogrzać swoje mieszkania. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna wprowadziło nowe stawki taryfowe dla ciepła dostarczanego w naszym mieście.

Nowa taryfa opłat została zatwierdzona przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Ceny ciepła dla odbiorców rozliczanych według grup taryfowych A oraz Z1 spadną średnio o 3,7 proc. w skali roku. Jednak nie wszystkich odbiorców czeka taka obniżka.

Zmiana ta dotyczy tylko ciepła produkowanego przez PGE GiEK SA a szczegółowa wartość zmian zależy od grupy taryfowej oraz spółki, do której przynależy dany odbiorca. Osoby, których nie obejmie obniżka, nie mają jednak powodów do zmartwień. Ceny ciepła produkowanego przez Szczecińską Energetykę Cieplną są nadal niższe od tych proponowanych przez PGE i pozostaną bez zmian.

Jako dostawca ciepła SEC nie dolicza do cen PGE marży i przenosi je na odbiorcę w stosunku 1:1. Pełne brzmienie nowej taryfy można będzie znaleźć na stronie internetowej www.sec.com.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta SEC przy ul. Zbożowej 4 w Szczecinie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat nowych stawek opłat odbiorcy ciepła mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta SEC w godz. 8-17, od poniedziałku do piątku – telefonicznie pod numerem 91 450 99 99 lub e-mailowo: bok@sec.com.pl.

Adrian Kaleta

Fot. Paulina Sikora

Komentarze

sok
Do piszącego artykuł proszę sprawdzić w cenniku jaka jest cena ciepła od pge i sec ( szczególnie po za centrum np. podjuchy i inne lokalizacje , jakie są narzuty te np. przy pomorzanach do najbliższych osiedli itd.) nie pisać jednostronnych informacji w ubiegłym roku cieszyliśmy się obniżką 0,11 % od sec?
2017-11-02 12:37:45
w
"są nadal niższe od tych proponowanych przez PGE i pozostaną bez zmian" proszę sprawdzić w cenniku ile mają podjuchy i benesza i inne odbiory, tam jest drożej niż średnia PGE lub umieścić cennik a nie tylko się odnieść że "można znaleźć na stronie lub BOK S-C" .
2017-10-31 07:38:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy