piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szukają zaginionej 6-latki

Szukają zaginionej 6-latki

Szukają zaginionej 6-latki
Data publikacji: 2015-10-07 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1408 26544

Policjanci ze Szczecina prowadzą sprawę dotyczącą zaginięcia 6-letniej Lary Karzelek. O zaginięciu dziewczynki Policję powiadomił ojciec dziecka, który ma przyznane prawa do opieki nad córką.

Dziewczynka została zabrana przez matkę z przedszkola w miejscowości Ditzingen w Niemczech. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Lara prawdopodobnie przebywa na terenie Polski i od września powinna chodzić do szkoły. Ostatni raz była widziana w Szczecinie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej dziewczynki można przekazywać bezpośrednio do policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie pod numer tel. 91 82 11 729, lub 112, 997 albo do najbliższej jednostki policji.

(k)

Fot. arch. rodzinne

Komentarze

Andrzej jest niepowazny
Matce odebral prawa sąd właściwy. Polska nie miala prawa wydawac żadnych decyzji. Polska to kraj bezprawia. A polacy dają sie nabrac. Ale to juz niebawem sie skonczy. Juz ukraina i bialorus postaraja sie o to, by w polsce uczyly sie dzieci glownie rosyjskiego. Rynek pracy na wschodzie przejety jest przez ukraine. Polska niebawem nie bedzie Polską. A to wszystko dlatego, ze polacy to gęsi. Wierza slepo we wszystko, co im panstwo polskie i jacys niedoinformowani obywatele przedstawiają. A co do dzieci kradzionych, polacy byli i będą zlodziejami. Wstyd przyznawac sie, ze czlowiek pochodzi z polski. Kretactwo, matactwo i kazde grabie grabią do siebie. Aferzysci i klamcy. Wstyd.
2018-05-31 09:19:50
Klamstwo
Polskie i niemieckie decyzje sadu byly w tym wypadku jednoznaczne. Jedyna osoba ktora prawo pogwalcila, to byla matka dziecka. Zostala raz za porwanie w 2011 roku ukarana kara 2000 pln - za kolejna napasc i porwanie dostala teraz kare 3 lat i 3 miesiecy pozbawienia wolnosci.
2015-12-01 09:18:57
Andrzej
Zanm tą sprawę, w Polsce prawo do opieki po rozwodzie rodziców dostała Matka Lary, w niemczech po uprzednim porwaniu córki z Polski dostał Ojciec. Teraz ojciec wymachuje papierem z niemiec, który został wydany z pogwałceniem niemieckiego prawa, a polscy policjanci będą pomagać w tym :( Szkoda trochę ze polska nie respektuje wyroków polskich sądów, ale niemieckie wyroki od ręki :(
2015-10-07 17:56:36

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie