Niedziela 17 października 2021r. 
REKLAMA

Szpital Zdroje odwołuje zabiegi i operacje planowe

Data publikacji: 2020-03-12 18:49
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-13 11:27
Szpital Zdroje odwołuje zabiegi i operacje planowe
 

Informację o odwołaniu planowych zabiegów i operacji zamieścił na swoim facebookowym fanpage,u w czwartek (12 marca) po godzinie 14. szczeciński Szpital Zdroje. Treść wiadomości publikujemy poniżej.

"W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym szpitalu, do odwołania, wstrzymane zostają wszystkie zabiegi i operacje planowe. Poradnie specjalistyczne pracują normalnie - prosimy o zgłaszanie się pacjentów na wyznaczone wcześniej terminy. Świadczenia z zakresu diagnostyki, szkoły rodzenia oraz porody rodzinne odbywają się bez zmian".

Wcześniej szpital wprowadził ograniczenia w częstotliwości i ilości odwiedzin pacjentów przybywających na oddziałach.

"W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu jednostki, w naszym szpitalu wprowadzone zostają ograniczenia w częstości i ilości odwiedzin. Na oddziałach pediatrycznych odwiedziny ograniczone zostają do jednej zdrowej osoby - mamy / taty / opiekuna prawnego. W przypadku tzw. pobytów hotelowych jest to osoba, która przebywa z dzieckiem w szpitalu. Ograniczenia obejmują: Oddział I Pediatrii, Alergologii i Pulmonologii; Oddział Kardiologii Dziecięcej; Oddział Neurologii Wieku Rozwojowego i Pediatrii; Centrum Leczenia Oparzeń; Pododdział Intensywnej Terapii Dziecięcej; Oddział Noworodków, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka; Oddział Okulistyczny; Oddział Kliniczny Neurochirurgii Dziecięcej; Oddział Pediatrii, Gastroenterologii i Reumatologii; Klinikę Pediatrii, Nefrologii Dziecięcej, Dializoterapii i Leczenia Ostrych Zatruć; Oddział Chirurgii Dziecięcej , Ortopedii i Urologii; Dzienny Oddział Laryngologiczny; Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
Całkowity zakaz odwiedzin pacjentów wprowadzony zostaje na wszystkich oddziałach pionu psychiatrycznego, na Oddziale Chorób Wewnętrznych, w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym, na Oddziale Urologicznym, na Oddziale Intensywnej Terapii dorosłych oraz na Oddziale Położnictwa, Ginekologii i Patologii Ciąży.

Decyzja zostaje wprowadzona Zarządzeniem Dyrektora szpitala „Zdroje” i obowiązuje od dnia 12 marca do odwołania".

(ip)

Fot. Ryszard PAKIESER

Sonda

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ