czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szkolenia w Policach

Szkolenia w Policach

Szkolenia w Policach
Data publikacji: 2015-12-08 13:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:48
Wywietleń: 810 46998

Podnoszenie kwalifikacji oraz budowanie dobrych relacji z pasażerami - te dwa cele przyświecały Szczecińsko-Polickiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu przy organizacji szkoleń dla kierowców, konduktorów i dyspozytorów. Pracownicy mają bezpośredni kontakt z pasażerami, stąd pomysł, by skierować szkolenia do tej konkretnej grupy

Dzięki wsparciu ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego, którego dystrybutorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Policach zorganizowano dwa szkolenia. Pierwsze dotyczyło pierwszej pomocy przedmedycznej, drugie odbyło się pod hasłem „Z Pasażerem za Pan Brat, czyli jak z łatwością komunikować się z innymi”.

Szkoleniem objęta została grupa 47 pracowników, którzy ukończyli 45 rok życia, ponieważ takie były wytyczne KFS.

- Decydując się na przeszkolenie właśnie tej grupy pracowników, kierowaliśmy się dwiema przesłankami: po pierwsze młodsi kierowcy mieli szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi pasażerów podczas kursów na kwalifikację wstępną, a starsi kierowcy takich szkoleń nie przechodzili. Po drugie - wsparcie z KFS w roku 2015 skierowane jest do pracowników w wieku 45+ - tłumaczy Grzegorz Ufniarz, Kierownik Działu Przewozów SPPK. - Docierają do nas informacje, z których wynika, że w roku 2016 nie będzie już ograniczenia wiekowego, planujemy więc dokończenie tych szkoleń w przyszłym roku.

Szkolenia odbywają się na terenie SPPK, prowadzone są w małych grupach. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia.

Spółka uzyskała wsparcie finansowe na organizację szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

ToT

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie