wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 11-latki
Data publikacji: 2018-01-22 14:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1631 310589

Kilka godzin trwały poszukiwania 11-letniej dziewczynki z gminy Wolin. W akcji uczestniczyli policjanci z psami tropiącymi i strażacy, pomagali też okoliczni mieszkańcy. Nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.

W poniedziałek (22 stycznia) rano oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 11-letniej dziewczynki, mieszkającej w Parłowie na terenie gminy Wolin. Nastolatka wyszła z domu i ślad po niej zaginął.

– Do akcji poszukiwawczej natychmiast zaangażowano policjantów wszystkich wydziałów, oraz strażaków i psy tropiące. Działania bezpośrednio nadzorował Komendant Komisariatu Policji w Wolinie – informuje sierż. Aleksandra Berenda z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Przeszukano dokładnie miejsca, gdzie mogła przebywać dziewczynka, sprawdzono także szpitale. Po około trzech godzinach od rozpoczęcia poszukiwań dziewczynkę odnaleziono w miejscowości Strzegowo – ok. trzy kilometry od miejsca zamieszkania. 

– Cała i zdrowa została przekazana opiekunom – dodaje policjantka.

(reg)

Fot. arch. 

Komentarze

hm
I co, tak sobie znalazła się 3 kilometry dalej i nic? Przecież to dziecko.
2018-01-22 16:44:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”