Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Szczecińskie logo najlepsze

Data publikacji: 2019-10-07 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-08 09:37
Szczecińskie logo najlepsze
 

Logo, zaprojektowane przez policjantów z KWP w Szczecinie, okazało się najlepsze. Będzie używane w ramach międzynarodowego projektu dotyczącego zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w Schwedt podczas Rocznej Konferencji Programu Współpracy Interreg VA, obejmującego Meklemburgię-Pomorze Przednie, Brandenburgię i Polskę.

- Konkurs został zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Współpracy przez Wspólny Sekretariat Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie - Brandenburgia - Polska i sfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - informuje st. post. Aleksandra Iwaniewicz z KWP w Szczecinie.

Tematyka prac konkursowych miała dotyczyć współpracy transgranicznej na obszarze wsparcia Programu Współpracy z uwzględnieniem projektów realizowanych w ramach Programu Interreg V A.
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zgłosiła do konkursu logo zaprojektowane w celu reprezentowania projektu pn. „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych”, realizowanego przez trzech partnerów: Komendę Wojewódzka Policji
w Szczecinie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Urząd Kryminalny Meklemburgii – Pomorza Przedniego.

ToT

Fot. KWP Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Edmund
2019-10-08 09:16:04
Ciekawe kiedy polskie ciemniactwo dopatrzy się w tym symbolu "niemieckiego węźa oplatającego i duszącego polskich patriotów i katolikow"?
Miś
2019-10-07 12:20:01
Dobre. Gratuluję zdolnemu policjantowi. A co robi ta Akademia sztuk pięknych i przepięknych?
Dan
2019-10-07 09:56:51
Co maja wspolnego powiazania terrorystyczne z badaniami genetycznymi??? Troche przerazajacy ten projekt. Moze jeszcze na podstawie zebranych danych przez DKMS!!!?
Logo
2019-10-07 09:51:50
I o to chodzi. Znak graficzny ma być przede wszystkim nieskomplikowany i dawać jednoznaczne skojarzenia z projektem, który sygnuje. Takie jest właśnie to logo. Wstęga DNA, zapis informatyczny i barwy państw. Brakuje tylko czegoś co kojarzyłoby się z policją :(

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ