Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza do odwiedzania

Data publikacji: 05 grudnia 2020 r. 11:58
Ostatnia aktualizacja: 06 grudnia 2020 r. 10:19
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza do odwiedzania
 

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online wystartował w piątek i zaprasza do odwiedzania.  Na platformie www.jarmark.szczecin.eu można znaleźć bogatą ofertę świątecznych produktów.

- Kubek czy bluza z dźwigozaurami, a może ręcznie wykonane ozdoby świąteczne? A co powiecie na słodkie pierniki i tradycyjne pierogi? To wszystko znajdziecie na wirtualnym Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym - zachęca Celina Wołosz, rzecznik prasowy miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Na odwiedzających witrynę  www.jarmark.szczecin.eu czeka już prawie 90 wystawców z różnych branż – od gastronomii, przez handel, rękodzieło po usługi. Wśród nich są także marki wyróżnione tytułem „Zrobione w Szczecinie”.  

- Szczecińscy przedsiębiorcy biorący udział w Jarmarku online przygotowali specjalne świąteczne oferty – dodaje Celina Wołosz. - Wchodząc na stronę mamy możliwość wybrania konkretnej kategorii, na przykład gastronomii (Aleja Smakołyków) lub poruszania się po całej mapie Jarmarku.

Każdy domek ma swoją nazwę – to nazwa firmy, która prezentuje swój asortyment. Po kliknięciu dowiadujemy się, co możemy kupić i gdzie - czy na stronie internetowe, czy może stacjonarnie.

- Firmy, które jeszcze nie dołączyły do naszego wydarzenia, mają czas do 20 grudnia na wysłanie swojego formularza zgłoszeniowego - zachęca rzeczniczka ŻSTW. - Wirtualny Jarmark potrwa do 31 stycznia 2021 r.  

Przypomnijmy, że Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy online jest kontynuacją pakietu pomocy dla przedsiębiorców pn. Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Razem ze Szczecińskim Targiem Świątecznym, który startuje już 9 grudnia, są świąteczną formą wsparcia lokalnych firm przez magistrat. Firmy biorące udział w Targu uiszczają tylko zryczałtowane opłaty za prąd.

(kn) 

Fot. ŻSTW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gość.
2020-12-06 09:32:44
To parodia, a nie jarmark. Same telefony i adresy. Nie ma nawet zdjęć oferowanych produktów, nie wspominając o możliwości zakupu on-line.
Adam
2020-12-05 19:56:37
Sprawdziłem stronę i dramat. Tylko adresy i telefony wystawców. Brak zdjęć produktów regionalnych czy dekoracji. Nic Tyle aby powiedzieć że "przygotowaliśmy, zrobiliśmy ale kupujących nie było"

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA