wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecińska karta w Policach

Szczecińska karta w Policach

Szczecińska karta w Policach
Data publikacji: 2015-09-24 12:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 2019 23489

Od dziś (24 września) mieszkańcy gminy Police mogą składać wnioski o wydanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej. Uprawnia ona do korzystania z wielu ulg - między innymi do zakupu dużo tańszych biletów komunikacji miejskiej.

Wnioski są przyjmowane w Urzędzie Miejskim przy ul. Stefana Batorego 3, w pokoju 2b na parterze. Odbierać karty będzie można w kasie biletowej ZDiTM przy centrum handlowym Kinga w Policach.

Z programu mogą skorzystać rodziny, w których na utrzymaniu rodziców jest przynajmniej dwójka dzieci (własnych, przysposobionych lub w ramach rodziny zastępczej).

Warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku. Czas na załatwienie sprawy to 10 dni, a posiadaczowi karty przysługuje sporo ulg oferowanych przez jednostki organizacyjne oraz instytucje kultury, które przystąpiły do programu „Szczecin Przyjazny Rodzinie”. Między innymi można kupić (również dla rodziców) tańsze bilety komunikacji miejskiej czy do teatru - a uczniowie podstawówek dostaną nawet trzymiesięczną „sieciówkę” za symboliczną złotówkę.

Posiadanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej uprawnia również do korzystania ulg i zniżek oferowanych w ramach współpracy przy realizacji programu przez prywatne firmy, instytucje i organizacje. Na stronie www.przyjaznyrodzinie.szczecin.pl jest ich pełny wykaz.©℗

(jps)

Komentarze

aga
mam ten sam problem :( wg polskich kryteriów nie jestem rodziną....k... mać
2015-09-24 17:24:38
jak
A matka samotnie wychowująca jedno dziecko i płacąca podatek w Sz-nie nie może mieć SKR, bo ..nie jest rodziną wg. Krzystka i innych radnych a PIS-u6610
2015-09-24 11:12:24

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie