czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szczecińska karta w Policach

Szczecińska karta w Policach

Szczecińska karta w Policach
Data publikacji: 2015-09-24 12:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:24
Wywietleń: 1393 23489

Od dziś (24 września) mieszkańcy gminy Police mogą składać wnioski o wydanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej. Uprawnia ona do korzystania z wielu ulg - między innymi do zakupu dużo tańszych biletów komunikacji miejskiej.

Wnioski są przyjmowane w Urzędzie Miejskim przy ul. Stefana Batorego 3, w pokoju 2b na parterze. Odbierać karty będzie można w kasie biletowej ZDiTM przy centrum handlowym Kinga w Policach.

Z programu mogą skorzystać rodziny, w których na utrzymaniu rodziców jest przynajmniej dwójka dzieci (własnych, przysposobionych lub w ramach rodziny zastępczej).

Warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku. Czas na załatwienie sprawy to 10 dni, a posiadaczowi karty przysługuje sporo ulg oferowanych przez jednostki organizacyjne oraz instytucje kultury, które przystąpiły do programu „Szczecin Przyjazny Rodzinie”. Między innymi można kupić (również dla rodziców) tańsze bilety komunikacji miejskiej czy do teatru - a uczniowie podstawówek dostaną nawet trzymiesięczną „sieciówkę” za symboliczną złotówkę.

Posiadanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej uprawnia również do korzystania ulg i zniżek oferowanych w ramach współpracy przy realizacji programu przez prywatne firmy, instytucje i organizacje. Na stronie www.przyjaznyrodzinie.szczecin.pl jest ich pełny wykaz.©℗

(jps)

Komentarze

aga
mam ten sam problem :( wg polskich kryteriów nie jestem rodziną....k... mać
2015-09-24 17:24:38
jak
A matka samotnie wychowująca jedno dziecko i płacąca podatek w Sz-nie nie może mieć SKR, bo ..nie jest rodziną wg. Krzystka i innych radnych a PIS-u6610
2015-09-24 11:12:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”