Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

Szczecińska gastronomia robi przerwę

Data publikacji: 2020-03-13 18:17
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-15 13:46
Szczecińska gastronomia robi przerwę
 

W sytuacji zagrożenia koronawirusem prewencyjnie reaguje branża gastronomiczna w Szczecinie. O przerwie w pracy poinformowali swoich klientów m.in. Bar Turysta, restauracja „Z drugiej strony lustra”, a także Gospoda Herbu Korab. Coraz więcej lokali zachęca do zamówień na wynos, albo z dowozem.

"Ze względu na wasze bezpieczeństwo oraz naszego personelu od dnia 16.03.2020 do 22.03.2020 Bart Turysta zostanie zamknięty. Będziemy obserwować sytuację zagrożenia epidemią i podejmować dalsze decyzje, o których poinformujemy" - napisano na Facebooku.  „Nie panikujemy, lecz nie chcemy lekceważyć problemu. Bo problem mamy… We Włoszech problem zbagatelizowali” poinformowała Gospoda Herbu Korab. "Kochani, w tym niełatwym czasie od dzisiaj do odwołania nie gotujemy...Do zobaczenia. Trzymajcie się zdrowo i spokojnie" - to komunikat zamieszczony przez restaurację "Dobre rzeczy".

Niektóre lokale zachęcają do zamawiania na wynos lub z dowozem. Klientom, którzy skorzystają, oferują rabaty.

Czasowo zawiesił niedzielną działalność Szczeciński Bazar Smakoszy przy ul. Chmielewskiego. Niektórzy wystawcy umożliwiają jednak zamówienia produktów przez internet lub telefonicznie, także z dowozem do domów. Już wiadomo, że nie odbędzie się Jarmark Wielkanocny, organizowany przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

(gan) 

Fot. Anna Gniazdowska

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Obs.ryver
2020-03-14 10:42:08
Leję na kaczland i idę do lasu na spacer...
@Zwykły obywatel
2020-03-14 09:33:22
Nikt nikogo nie zmusza do robienia zakupów i wychodzenia z domu. Nie chcesz, nie idź. A Ty nie, będziesz siedział w tych galeriach i krytykował, że inni też przyszli.
Zwykły obywatel
2020-03-13 23:39:38
Galerie jak i osoby wynajmujące tam lokale gastronomiczne w dupie mają zdrowie ludzkie, spożywka w galeriach będzie otwarta i pozwalają otwierać się fastfoodom na wynos, jaka to kwarantanna ? Ludzie z nudów będą chodzić do galerii i kupować jedzenie na wynos jak to ma uchronić przed rozprzestrzenianiem się wirusa między zdrowymi a chorymi nawet tymi którzy nie wiedza że są chorzy i będą narażać innych, chory Kraj

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ