Niedziela 05 lutego 2023r. 
REKLAMA

Pracownicy BOI zabezpieczeni... folią (akt. 1)

Data publikacji: 2020-03-13 15:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-15 13:52
Pracownicy BOI zabezpieczeni... folią
Stanowiska w BOI oklejono folią. Fot. Ryszard Pakieser  

Biuro Obsługi Interesantów w szczecińskim magistracie ogranicza działalność. Mieszkańców prosi o załatwianie wyłącznie niezbędnych spraw. Ci, którzy przyjdą, zostaną obsłużeni... zza folii.

W Urzędzie Miasta przyjęte zostaną jedynie osoby, które wcześniej zapisały się na wizytę przez telefon lub Internet. Nowe zasady będą obowiązywać od 16 marca. Na razie, pracownicy biura odgrodzili się od petentów folią. Takie środki ostrożności wymusiła epidemia koronawirusa. 

Choć wiele placówek zdecydowano się zamknąć, BOI będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Ze względów bezpieczeństwa z systemu wydawania „numerków” będą mogli korzystać umówieni wcześniej petenci. W sali będzie mogło przebywać tylko tylu interesantów, ile będzie czynnych stanowisk. Nad bezpieczeństwem wszystkich będą czuwać patrole straży miejskiej, odpowiedzialne za regulację liczby osób w BOI i jego bezpośrednim sąsiedztwie. Osobisty odbiór dokumentów będzie możliwy po wcześniejszym umówieniu terminu.

Wszelkie podania i wnioski (np. dotyczące programu „Zefirek”) należy wrzucać w godzinach pracy magistratu do specjalnej urny, która będzie stała w przejściu między drzwiami ruchomymi – w prawym skrzydle magistratu (przed BOI). 

Nr infolinii (91) 424 5000. 

* * *

Specjalna procedura obsługi interesantów:

Na 15 minut przed czasem wizyty pracownik ochrony będzie wpuszczał do Urzędu osoby umówione.

 Po wpuszczeniu do Urzędu:

1. Osoby umówione do okienek w sali 62 (kancelaria, rejestracja pojazdów, prawa jazdy, meldunki, składanie wniosków na dowód osobisty, urbanistyka, mieszkalnictwo, zasób i obrót nieruchomościami), będą kierowane do biletomatu przed salą i po wydrukowaniu biletu wpuszczane przez pracownika ochrony do sali 62 (po weryfikacji godziny).

2. Osoby umówione do załatwienia sprawy związanej z działalnością gospodarczą (CEIGD) i wydawaniem dowodów osobistych będą kierowane do biletomatu przed salą 36 i po pobraniu numerku wpuszczane do sal 36 lub 27 (wg informacji na bilecie).

3. Osoby umówione do USC będą kierowane do biletomatu przed salą 213 i po pobraniu biletu wpuszczane do pokoju wg informacji na bilecie.

  Bez umówienia

Jeżeli interesanci, którzy nie są umówieni będą chcieli zostawić pismo (bez potwierdzenia), to będą mieli możliwość wrzucenia pisma do urny ustawionej przy drzwiach wewnątrz urzędu.

Bez wcześniejszego umówienia będą wpuszczane osoby, które zgłaszają zgon. Zostaną skierowane do biletomatu przed salą 213 na drugim piętrze. Pracownik ochrony będzie także wpuszczał osoby do okienek Poczty Polskiej. Analogiczne zasady będą obowiązywały w Filii Urzędu na prawobrzeżu.

(ip)

Fot. Ryszard Pakieser

Sonda

Czy odwołanie imprez i zamknięcie niektórych placówek z powodu koronawirusa to dobra decyzja?
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Karol
2020-03-14 09:45:34
Niech Krzyste tam posiedzi. Parodia, jak zawsze pod wodzą jaśniepana.
Gosc
2020-03-13 21:29:05
Potrzebna byla epidemia zeby petenci otrzezwieli.. ze jednak np wigilia nie jest dobrym dniem na przyjscie do urzedu... Zeby nauczyc maDki pincset plus ze urzad to nie miejsce grupowych spotkan towarzyskich w minusowe temperatury lub ukrop z niebma...
drogą mailową
2020-03-13 19:51:06
przekazać kopertę?
E-baba
2020-03-13 19:26:04
Przypomnijmy też, że wiele spraw można załatwić przez EPUAP, lub drogą mailową
krzychu
2020-03-13 18:40:40
Potrzebna była epidemia żeby urząd zaczął pracować sprawnie (czytaj: bez kolejek)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA