poniedziałek, 27 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur

Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur

Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur
Data publikacji: 2016-04-15 12:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 2132 128221

Kilkadziesiąt zgłoszeń do tytułu Szczecinianka Roku spłynęło do tej pory do Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. Plebiscyt odbędzie się w tym roku po raz szósty, kandydatury pań można zgłaszać jeszcze w piątek.

Celem plebiscytu jest wyłonienie, promocja i wymierne wsparcie kobiet wywodzących się z różnorodnych środowisk, aktywnie działających na rzecz Szczecina.

- Cieszymy się bardzo z frekwencji, która co roku jest coraz wyższa - mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. – Zależy nam, by uhonorować panie, których działanie spotyka się z podziwem i entuzjazmem mieszkańców Szczecina, bo wiemy, że daje to im bodziec do dalszego działania.

Szczecinianie mogą zgłaszać swoje kandydatki do 15 kwietnia. Kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Stowarzyszenia: www. kobietydlaszczecina.pl. Z grona zgłoszonych pań, za pośrednictwem głosowania SMS, czytelnicy Kuriera Szczecińskiego wybiorą swoją laureatkę. Jednocześnie Kapituła konkursu wybierze 15 nominowanych: 10 do tytułu Szczecinianki Roku 2015 oraz 5 do tytułu Eko Szczecinianki Roku 2015, a spośród nich laureatki tych tytułów. Wyróżnione panie poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 13 maja na dziedzińcu Muzeum Narodowego przy ul. Staromłyńskiej.

Partnerami plebiscytu są: Home.pl, GBS Bank, Artplastica, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, patronami: Prezydent Miasta Szczecin i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat medialny sprawują: Kurier Szczeciński, TVP Szczecin, Prestiż, www.wszczecinie.pl.

(sr)

Fot. arch.

Komentarze

Czy jestem taki gapa ? Szukam, szukam i nic.
Rano było doniesienie o mianowaniu prof. Sagana (neurochirurgia) na honorowego obywatela Szczecina. Zniknęło, czy jestem gapa ??
2016-04-15 14:00:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie