niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur

Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur

Szczecinianka Roku. Kończy się zgłaszanie kandydatur
Data publikacji: 2016-04-15 12:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 2264 128221

Kilkadziesiąt zgłoszeń do tytułu Szczecinianka Roku spłynęło do tej pory do Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. Plebiscyt odbędzie się w tym roku po raz szósty, kandydatury pań można zgłaszać jeszcze w piątek.

Celem plebiscytu jest wyłonienie, promocja i wymierne wsparcie kobiet wywodzących się z różnorodnych środowisk, aktywnie działających na rzecz Szczecina.

- Cieszymy się bardzo z frekwencji, która co roku jest coraz wyższa - mówi Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Rozwoju Szczecina i Regionu. – Zależy nam, by uhonorować panie, których działanie spotyka się z podziwem i entuzjazmem mieszkańców Szczecina, bo wiemy, że daje to im bodziec do dalszego działania.

Szczecinianie mogą zgłaszać swoje kandydatki do 15 kwietnia. Kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Stowarzyszenia: www. kobietydlaszczecina.pl. Z grona zgłoszonych pań, za pośrednictwem głosowania SMS, czytelnicy Kuriera Szczecińskiego wybiorą swoją laureatkę. Jednocześnie Kapituła konkursu wybierze 15 nominowanych: 10 do tytułu Szczecinianki Roku 2015 oraz 5 do tytułu Eko Szczecinianki Roku 2015, a spośród nich laureatki tych tytułów. Wyróżnione panie poznamy podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 13 maja na dziedzińcu Muzeum Narodowego przy ul. Staromłyńskiej.

Partnerami plebiscytu są: Home.pl, GBS Bank, Artplastica, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, patronami: Prezydent Miasta Szczecin i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat medialny sprawują: Kurier Szczeciński, TVP Szczecin, Prestiż, www.wszczecinie.pl.

(sr)

Fot. arch.

Komentarze

Czy jestem taki gapa ? Szukam, szukam i nic.
Rano było doniesienie o mianowaniu prof. Sagana (neurochirurgia) na honorowego obywatela Szczecina. Zniknęło, czy jestem gapa ??
2016-04-15 14:00:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie