piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze

Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze [GALERIA]

Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze
Data publikacji: 2020-07-12 17:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20 13:07
Wywietleń: 835 464441

W Szczecinie w niedzielę po południu kolejki chętnych do głosowania ustawiały się przed lokalami wyborczymi. Tak było m.in. w obwodowych komisjach wyborczych nr 165 i 165 na Warszewie. To właśnie tu wraz z żona głosował prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Nie zawsze trzeba było jednak stać w kolejce, żeby oddać głos. Przed wieloma komisjami wyborczymi przez większość czasu prawie w ogóle nie było kolejek, a ogonki ustawiały się tylko w określonych porach. Wszędzie głosowanie odbywało się z zachowaniem norm sanitarnych wprowadzonych z powodu epidemii koronawirusa.

Jak dotychczas w Szczecinie nie odnotowano poważnych incydentów związanych z wyborami. Lokale będą czynna do godz. 21 i wtedy też powinniśmy poznać pierwsze, sondażowe wyniki niedzielnego głosowania.

(k)

Fot. Marta Teszner

Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze Szczecinianie głosują w niedzielne popołudnie. Są kolejki, ale nie zawsze

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie