sobota, 18 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin wita US Army

Szczecin wita US Army [GALERIA, FILM]

Szczecin wita US Army
Data publikacji: 2017-01-14 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:26
Wywietleń: 2220 200858

Polska przywitała w sobotę (14 stycznia) amerykańskich żołnierzy. Impreza z okazji rozpoczęcia stacjonowania w kraju brygady US Army odbyła się także w Szczecinie.

Na Jasnych Błoniach w sobotę odbył się piknik „Bezpieczna Polska”. Na miejscu udostępniono sprzęt wojskowy, m.in. transportery opancerzone Rosomak, zestaw przeciwlotniczy ZSU-23, armatohaubicę, karabiny. Oficjalne uroczystości powitania amerykańskiej armii odbyła się w sobotę w Żaganiu. Pod koniec zeszłego tygodnia do Drawska Pomorskiego trafili już m.in. żołnierze 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej 4. Dywizji Piechoty.

(szymw)

Film: Marek Klasa

Fot. Dariusz Gorajski

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

Komentarze

Przemo
Komuna wraca pod PISiorowym rzadem. Historia kolo zatacza. No ale PISiory licza na ciemnych niemyslacych obywateli oddanych tylko 1 wielkiej sprawie smolenskiej!!! I nie obrazaj tutaj ludzi RUSKI TROLU bo ta ze ktos ma swoje poglady nie oznacza ze jest gorszy. A moze jestes z tej grupy PISiorow co krzyczeli do obywateli "was trzeba pala potreaktowac"? Czy to nie metody czysto komunistyczne?
2017-01-15 23:34:41
UWAGA RUSKIE TROLE !
Ruski opanowali dzisiaj Kurier i wypisują paszkwile. Spadać tam gdzie wasze miejsce. Zal wam komuny i pijanych sałdatów.
2017-01-15 10:54:00
umny
Ciebie piszącej PO (z dużej litery) słuchać można co najwyżej na terapii grupowej. "Kto sieje wiatr -ten zbiera burzę". A Maciarewicz az się pali do wojny z Rosją. Ma dzielnego wojaka Rambomisia i myśli, że da radę. Amerykanie przyjechali nie po to żeby nas bronić tylko jako siły rozjemcze, żeby Maciarewicz wojny nie rozpoczął.
2017-01-15 09:52:05
NA PRAWO PATRZ...
PO prawie 70 latach Komunizmu i PO-stkomunizmu... Welcome-Witamy dla odmiany i USA Army w Polsce ! A za 70 lat zobaczymy... Kto faktycznie byl dla Polski lepszy !!
2017-01-15 00:41:14
capehorn
I znowu wspaniali amerykańscy chłopcy obronią i uratują cały świat z ręką na sercu i z mazurkiem Dąbrowskiego na ustach.
2017-01-14 22:14:52
capehorn
na szczęście są jeszcze ludzie świadomi z zagrożeń wynikających z pobytu obcej armii zaciężnej na terenie naszego kraju. Dobrze, że ktokolwiek protestował. A tak na marginesie dodam, że dokładnie 300 lat temu, krój najemnik August 2 Mocny sprowadził wojska carskie do Polski i tak już zostało aż do zakończenia rozbiorów.
2017-01-14 21:52:07
MON-townia
"Nowy Wielki Brat" przyjechał - myjcie się dziewczyny.
2017-01-14 21:46:29
Marian
Przez 40 lat byly wojska radzieckie to teraz beda amerykanskie. Wolna polska 1989-2017
2017-01-14 21:33:17
Przemo
Minister wojny mial plan zdyzakretydowac WOSP. Ciekawe czy ci zolnierze byli na sluzbie bo do Owsiaka im nie wolno. Nie poszedlem tam z rodzina bo takiego patryjotyzmu lepszej dojnej zmieny nie chce i uczyc ich nie bede. Mam nadzieje ze ludzie szybko sie otrzasa i przejrza na oczy! A jutro ide na WOSP i dam tyle ile tylko bede mogl!!!!
2017-01-14 21:31:28
Gucio
Kolejna okupacja tym razem jamerykańska i zafundowana przez PiS. Lechu musi wrócić, pogonił okupację rosyjską to pogoni amerykańców. Komu i po co to jest potrzebne? A głupi naród się cieszy - z czego?
2017-01-14 20:23:32
Jakób
Pewna mama w Kronice powiedziała, że przychodząc na imprezę z synkiem chciała go nauczyć patriotyzmu. Jakie to typowo polskie: patriotyzm kojarzy się z wojskiem, wojną i przelewem krwi. W USA za patriotę uważa się tego, kto płaci podatki.
2017-01-14 19:14:07
popieram
Pikietowała zdroworozsądkowa "Zmiana".
2017-01-14 17:05:10
zolnierz
Okupanci przyjechali ,a ci sie ciesza !
2017-01-14 15:44:42