Czwartek, 18 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Szczecin na NIEMAPIE

Data publikacji: 06 marca 2018 r. 09:51
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:05
Szczecin na NIEMAPIE
 

Szczecin dołącza do  grona miast, które znalazły się na NIEMAPOWYM szlaku! Już 21 kwietnia w dawnej alei kwiatowej odbędzie się uroczysta premiera tego niezwykłego przewodnika po naszym mieście.

NIEMAPA to seria ilustrowanych przewodników po mieście dla rodzin, które w zabawny i atrakcyjny graficznie sposób przedstawiają najważniejsze miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, charakterystyczne słowa i ciekawostki, a poprzez gry, zagadki i wyzwania zachęcają do aktywnego poznawania miasta.

NIEMAPA pomaga na nowo odkryć miasto: opisuje ciekawe i nieznane miejsca, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer. Choć NIEMAPA wygląda jak zwykły składany plan, to jest to niezwykły przewodnik po mieście.

- Poręczny format i specjalny papier zachęcają do twórczych działań: rysowania, bazgrania i notowania – dzieci rysują rośliny z parku, projektują budynki czy piszą wierszyki o mieście. Wysmakowane ilustracje studia graficznego Ładne Halo czynią z niej obowiązkową pozycję na półce każdego dziecka, a dołączona ilustrowana pocztówka z pozdrowieniami z miasta ułatwia podzielenie się swoimi odkryciami z rodziną i przyjaciółmi - opowiada Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik prasowy miasta ds. żeglarstwa i turystyki.

Szczecińska premiera NIEMAPY odbędzie się 21 kwietnia w dawnej alei kwiatowej. 

W roku 2018 powstaną NIEMAPY dla Szczecina, Katowic, Zabrza, Gdańska i Tych. Do tej pory zostały wydane dla: Łódź, Rzeszów, Wrocław, Lublin, Poznań, Gdynia, Warszawa, Kielce i województwo łódzkie.

(k)

Fot. materiały prasowe "NIEMAPA"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czytelnik Łukasz
2018-03-06 12:02:07
Dowodzi to, że głośne zjawiska, takie jak Niemapa, nie omijają naszego miasta. To dobra promocja. Tym lepsza, że jest wynikiem współpracy z mieszkańcami. Znaczy to, że szczecinianie coraz cieplej myślą o swoim mieście. I to też cieszy.
k
2018-03-06 11:40:27
No cóż - z opisu wynika ,że mapa -niemapa jest dobra , gdy na zwiedzanie wybiera się ciapa ! / nic nie wie , mało czyta , ale ma nogi i trochu czasu /. No ! , ale od czegoś trzeba zacząć !
Wymyśliciele
2018-03-06 11:24:11
MY W NIEBYCIE.
S
2018-03-06 10:47:26
Niemapa niemiasta ;)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA